Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz Pörp #184 üzenetére

    A PLEX vásárlás valós pénzért miért lenne illegális? Amire te gondolsz az az ISK vásárlás valós pénzért. Vagy arra gondolsz, hogy veszel ISK-et és abból PLEX-et? Mert azt felejtsd el. Az, hogy veszel valakitől játékon kívül PLEX-et, és azt utána megcontractoljátok, vagy csak odaadja giftbe vagy eltradeli állomáson belül, abban nincs semmi illegális tudomáson szerint, és belegondolva miért is lenne, illetve hogyan lehetne lebukni? Simán adhat neked valaki ajándékba totál legálisan PLEX-et, és ez annyira nem is feltűnő, mint mondjuk átutalni indok nélkül 2 milliárd ISK-et.
    Bár, most így belegondolva lehet, hogy mondasz valamit, mivel PLEX-en keresztül legalizálható lenne a real money trading akkor...
    Hát, most megfogtál, de szerintem a PLEX-et lehet úgy csinálni, hogy ne bukjál le, mivel ez ha jól tudom item, így simán ejectelheti egy canben, és annyi.

    Egyébként meg úgy lehet lebukni, ha az eladó rosszul csinálja az ilyet, azaz gyanúsan sok PLEX megy rajta keresztül mindenféle embereknek, felfedezhető minta nélkül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák