Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz gyimger #142291 üzenetére

    Számomra az a döntő kérdés, hogy miként vannak tálalva a dolgok.

    Ott van például a Miles Morales. A karakter be van vezetve, meg van magyarázva a létezése, és ami a legfontosabb, hogy ő nem Peter Parker. Indokolt volt lecserélni a régi pókembert? Nem biztos. Elvesz bármit a karakter értékéből, hogy néger? Alapvetően nem, mert ez egy lényegtelen adat. Ami elvesz az értekéből, hogy nem olyan jó karakter mint a Parker, de ez mind az írói brigád hibája.

    Deatshot esetében nem lett senki bevezetve, szimplán csak van egy base deatshot, aki úgy lett néger, hogy maga a karakter amúgy fehér. Ez így csúnya dolog!

    Kismillió módja lehet egy karakter bevezetésének. Ha értelmesen behoznak egy néger csávót a Doom univerzumba, én már megelékszem vele, mert ha a játék jó, és érezhetően egy Doom, akkor számomra a bőrszín vagy megjelenés egy elhanyagolható elem. Nem mell egy kigyúrt fehér árianak lennie, hogy működjön a játék, és hogy jó játék legyen.

    Az új pop is értelmesen vezeti be az új karaktert. Aki az ilyen formában megalkotott karaktertől is megrökönyödik, és csak a külsőt látja arról nem tudom, mit mondjak. Régi karaktert nem lehet áttszínezni, új meg nem lehet néger, mert hiányzik a fehér. Ez már nálam tényleg a begyöpösödött rasszista mentalitás. (Az áttszínezéssel én sem értek egyet, nyílván)

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák