Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz reelc #134030 üzenetére

    Igazából az első kérdés az olyan költői kérdés, mert ugye a balekokból lehet pénzt csinálni. Csak lehetne egy kicsit ügyfél barátabb a politika. Mondjuk egy idő után valami kompromisszimuos alternatív megoldás, hogy azért mégiscsak úgy érezze az ember, hogy egy kicsit felsőbbrendűnek kezelik, ha már az alapverziót megvette. Mondjuk egy dlc upgrade ne kerüljön annyiba, mint az alapjáték, vagy valami.

    A második kérdést pedig nem így értettem.
    Persze, van az olyan eset, amikor van némi bizalom valaki iránt. Ezért szívhatták meg sokan a cyberpunk-al és ez számomra érthető.

    Amit nem értek, az például ez a control mizéria. Ha nekem egy fejlesztő bejelenti, hogy itt van ez az új xy verzió, amit ha nem veszel meg, akkor nem lesz ps5 verzió (ami egyébként még lehet jogos is, ha a ps5 verzió olyan nextgen valami lesz, ami felemészt még egy csomó kölcségvetési pénzt), akkor én nemhogy az ultimate edition-t nem veszem meg újra, de még a következő játékukat is valami nagyon diszkont áron fogom bezsákolni.

    Vagyis, még ezt is megértem, mert valakinek aztán sem önbecsülése sem pedig anyagi problémái nincsenek.:K
    Csak akkor az ilyen ember minek reklamál? Már az ultimate léte = kicseszés, az ingyenesség csak hab a tortán. Miért az veri ki a biztosítékot, miért nem a phase 1?

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák