Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75912448

    törölt tag

    válasz bajnokpityu #30361 üzenetére

    Igen, de beszéltük már, hogy én minden kutyafaszát kikapcsolok, pedig ez a dögöm HQV Vida, Qdeo Marvell és minden szart tudna ezen felül is. Mindig próbáltam és pórbálok a lehető legtermészetesebb képre törekedni.

    A VGA-d nem kicsit jobb, mint az Ivy, sokkal. Egyébként lehetne tovább boncolni, vajon a 12e forintos GT-n jobb a HDMI kimenet, mint egy jobb minőségű 30-50k alaplapon? Itt emlegettük legutóbb az MSI, Giga stb kifejezetten minőségi alkatrészekkel szerelt lapjait, ahol ez a kérdés valóban számíthat, ahol többnyire nincsenek ciripelő kondik és hasonló bosszantó dolgok. És te pont tudod, hogy nem vagyok VGA ellenes, hiszen sokat dumáltunk ezekről a kérdésekről a közelmúltban, ahogy tudod mért és hol használok(nék) VGA-t.

    (#30359) bajnokpityu

    Általam összerakott HTPC soha az életben nem volt fátyolos, kivéve egy esetet, amikor nem volt értelmes driver Intel IGP-hez, és nem lehetett az adott tévével érdemi feketét kinyerni. Elképzelem, ahogy fapaci 300k-ért árult i3 alapú HTPC-je fátyolos HDMI-n, agyrém.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák