Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz BigManus #21 üzenetére

    halihó,
    hátha jár erre még valaki...
    arra kelle megoldás, hogy taskbar ikon(ok)on láthassam, ha gmail levelem érkezett, 3 accot is kell figyelni.
    egy gmail notifier 2 nevű progit használtam, amit kb senki sem ismer: régen rákattintva meg is nyitotta a böngészőben az adott lapot, de ez a funkció gúgli (vissza)fejlesztésnek köszönhetően nem működik sok éve. arra viszont jó volt, hogy a 3 acchoz a taskbaron 3 különböző ikonon mutatta, van-e friss levélke.
    na, 2 napja gúgliék megint "fejlesztettek" vmit, s már nem működik. próbáltam féltucat ismertebbet (popman hasonlít leginkább elképzeléseimhez, de nagyobb méret mellett kevésbé használható nekem), de egyik se nagyon tetszett.

    tehát első körben valami email checker-notifier kellene nekem, ami tud gmailt, több accot, s azok állapotát külön képes jelezni taskbaron. ha van rövid recenzió a levelekről bal/jobb gombra, az hasznos.
    de ha a fenti feladat levklienssel megoldható, akkor sem kapálózom - unom már, h a webes gmail betöltésére éveket kell várni az utóbbi 2-3 évben, amúgy is merengtem kliensen. ha csak angol nyelvű, nem hátrány.
    köszi,
    g

Új hozzászólás Aktív témák