Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #41343 üzenetére

    "felfedezésre is egyszerű a válasz. Felfedezted, hol írja ki a megszerzett ARX-eket a játék"

    És ma ezt a Frontier még tovább tudta fokozni. A menet a következő volt. Kireppentem a terminálból, arcon vertem a felvett küldi-kombóhoz szükséges 98 db rosszaságot(mintegy 140 milla összértékben), majd dokkoltam. És mindezek után a kimutatás szerinti combat pontok mellé kaptam kereskedésre(!) ötöt, és felfedezésre megint egyet. Kereskedésre??? Jó, tudom, egy Fed bugris bármikor eladja a lelkét akár egy fél üveg lavian brandyért is(már ha van rá vevő, mert nagy a túlkínálat), de én már rég eladtam az enyém, és azokat a pontokat már rég el is ittam. Ja, és kaptam "other" címszó alatt újabb 67 pontot, és talán még többet is kaphattam volna, ha nem ütköztem volna bele a heti 400-as kvótába. Na ez az igazi Brabeni könyvelési metódus. :F :N

    totila - Na jó, bevallom, ezt a statisztikát amolyan Fed szájhuszáros hetvenkedő jelleggel tettem fel, ez nekem sem egy átlagos kör volt, itt valóban egy parádés szereposztással volt dolgom. Amint lecsaptam egy kondát, odareppent egy FDL. Ha ő is megkapta a maga fülesét, jött a kövi konda, aztán megint egy FDL, és megint egy konda, és így tovább, és így tovább. És ez így ment folyamatosan, csak néha egy-egy Gunship trió, vagy 2 Krait + Python wing színesítette a programot. A végén már le kellett állnom a rammerkedéssel, mert a folyamatos bunyó miatt a pajzsnak egyszerűen 0 ideje volt regenerálódni. Hajdan volt ősi "konda oldalazó" taktikákat kellett bevetni, mert elfogytak a SC töltetek.
    Lényeg a lényeg, ennyi ügykezeléshez átlagban szerencsétől függően nem egész két óra szokott kelleni, de volt már két és fél órás köröm is. Mindenesetre akkor is hihetetlenül jól lehet vele keresni, és mégsem kell bányászsipkát húzni a fejemre. :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák