Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Döglött Róka #27174 üzenetére

    "legnagyobb fájdalmam az a siralmas dizájn."
    -
    Be kell valljam, ez ügyben nem tudok tárgyilagos lenni, mert itt a '84-es formák köszönnek vissza, aminek én kifejezetten örülök. A dolog nyilván tudatos az ED-től, mert ezzel pont a magamfajta "ős fanokat" célozták meg(és találtak is el) :K
    Ezért van az, hogy az átlagéletkor messze magasabb egy átlagos játékénál. Belátom, hogy aki nem kötődik az eredeti arculathoz, annak ez egy kicsit fantáziátlannak tűnik. Ezt sztem érzi az ED is, ezért az újabb hajók vonalai már nem vezetnek vissza 84-be, és az outpostok, de főleg a felszíni bázisok egyre hangulatosabbak lettek. Az, hogy a hajók kívülről milyenek, az ízlés kérdése. Az űrszimekben mindig van egy rakás jármű, ami sztem kifejezetten rusnya, de ez pusztán gusztus dolga.Itt, az ED-ben vannak hagyományosabb formák(pl a Cobra, Viper, konda, vagy a Python(imádom a formáját), de ez a fentebbi okokkal magyarázható), és vannak nagyon szép, új formák(pl az imperial Eagle, vagy a Beluga), valamint vannak az elég részletesen kidolgozott, rafinált külsejű hajók(pl a Vulture, vagy a Corvette) Bár ezt 10 ember biztos 11 féleképpen látja. ;)
    -
    "Es akkor meg olyanokról nem beszéltünk hogy a rabszolgát is tonnában merik"
    -
    A kritika ezen része viszont teljesen helytálló, ebbe a tárgykörbe sokkal több fantáziát lehetett volna belevinni, és nem csak azért, mert minden tonnában van megadva, de teljesen életszerűtlen, hogy egy canister biowaste-t(egy vödör kakit) vigyünk csillagközi körútra(mondjuk nem is viszi senki, mert kb annyi is a haszon rajta, és ez még egy nagy rakás egyéb árucikkel is pont ugyanígy van. Mindenesetre azért ez engem nem zökkent ki a hangulatból. :N
    -
    "de pl engem a mérnökök hidegen hagynak"
    -
    Hát ezzel a problémáddal meg nem tudok mit kezdeni, ez tipikusan az "ízlések és pofontok" esete. Én speciel(és úgy vettem észre, ezzel nem vagyok kisebbségi véleményen) imádom az Engineers projektet(jó, mondjuk Palin mester azért lehetett volna egy picivel szerényebb :(( :K )
    Az ehhez szükséges feladatok célja nyilvánvalóan az volt, hogy rákényszerítse az embert arra, hogy sok mindent kipróbáljon. A felfedezés kivételével én egészen kellemesen elszórakoztam ezekkel a dolgokkal, amiket egyébként soha nem tettem volna meg.
    Nyilván vannak tökéletlen dolgok az ED-ben, de összességében én nagyon jól érzem magam ebben a környezetben, és biztos, hogy itt leszek a decemberi második évfordulón is :K :K :K

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák