Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz xxxjjjkkk #2848 üzenetére

    Tudom hogy a nyomaték nem változik, csak a munka ideje nő meg, de az pont elég. Tisztába vagyok vele hogy otthoni célra sok egy 4-5Ah aksival rendelkező gép, de ha túlméretezzük a dolgot, abból soha nem lehet gond.
    Van itthon 230V de ezzel a géppel pont a hosszabbítót szerettem volna kiváltani. Nem volt még itthon olyan fúrási csavarozási munka amihez nem felelt volna meg ez a gép.
    Igazat adok neked hogy itthonra megfelelő egy kisebb akkuval rendelkező gép, de itt megint azt mondom hogy aki van lehetősége, és nem sajnálja rá a pénzt, abból nincs baj ha túlbiztosítja magát. Lehet hogy csak évente 1-2 alkalommal használja ki igazán, de akkor jól jön.

    Amit linkeltél Makita jó gép amúgy, cégnél nálunk pont ilyet vettek és meg vannak vele elégedve.

    1 évnél azért többet ki kell bírnia az aksiknak, még annak is aki napi szinten használja. Ipari cuccok azért tartósabbak.

    Ismerős vett egy 20-25k-s Bosch gépet, de csodálkozott hogy 10-12-es csavarral szenved a gép. Szóval ez meg a másik véglet mikor ilyen gépektől valaki csodát vár.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák