Hirdetés

Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Mackósajt #4311 üzenetére

    Hmmm...tettem fel modokat, de egyiknek sincs köze küldetésekhez. Csak gondoltam az lenne a normális a kedves Bethesda-s uraktól, hogy ne csak a nagyonjófejnyálascsicska-blédekhez ;] lehessen csatlakozni, hanem a fő ellenhez is...Kinek van kedve állandóan újabb meg újabb Oblivion-kapukat csukogatni, hót' monoton az egész...Meg különben is, én általában olyan karikkal játszottam eddig (Morrowindet is), akiknek uszkve SEMMI köze nem volt a főküldetéshez. Morrowindben pölö egy tradícionális Dunmer assassin (később még arch-mage... :D )minek csatlakozna a Blade-ekhez lóti-futi nyomoroncnak, az Oblivionban pedig egy kb. Rend, Halál jellemű Dunmer Sorcerer mi a fenének segítene a Császárságnak. Én például rohadtul idegesítőnek tartom, hogy csomó NPC-t nem lehet kinyírni, mert csak unconscious-ok lesznek :W :W :W .Én pölö a drágalátos ''heir''-t az első adandó alkalommal kivégezném... ;] ;] ;]

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Aktív témák