Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cambi

    tag

    válasz Zoolee1976 #916 üzenetére

    Nem , elsősorban azért, mert a gépem beszart, PS4-en meg nem volt kedvem előről kezdeni az egészet, meg nem is lett volna már oylan fasza csapatom ennyi idő alatt. Annyira nem zavar engem a sok 100-as játékos, igaz régebben egy fekete játékos már extrának számított, most egy 90-es tök átlagos köszönhetően a featured coinos üzleti modellnek.

    Így néha a magyarokkal játszogatok csak sima online, ami azért igencsak érdekes köszönhetően annak a ténynek, hogy itt nincs azonos ellenfél szűrési lehetőség. :)

    4-ből 3 win, 1 vereség, "persze" egy brazil ellen, igaz nem csak a lagok miatt kaptam ki, inkább azért mert kijött a csapatkülönbség.

    HUN - Juventus 2-3

    HUN - PSG 2-1

    HUN - Liverpool 2-1

    HUN - Barca 4-3

    3-0-ra vezettem már, amikor a középkezdésből rögtön egyenlített, két-három passz után 30-40 méteres löbbölt kiugratás Messinek és gól.

    Majd 4-1-ről rúgott még két gólt, összesen volt 4 lövése a srácnak, 3 gól. 670-es volt. A végén már kezdtem izgulni, nem-e rúgja meg a negyedik gólt Messike. 38%-ban volt nála a labda, nekem volt 8-9 lövésem, jó mondjuk ez normális is, hogy több helyzet kimarad egy magyarokkal, vagy hogy Messi lefutja Lang Ádámot, fordítva lenne gáz. :D

    Myclubbam az zavart amúgy leginkább, hogy hiába volt egy erős magyar csapatom, a többség rég feltornázva max overallra, ha talált is azonos erősségű csapatot (oda miért sikerült berakni vajon ezt a szűrést?), az is ilyen spéci 2 csillagos ugyan, de csupa 90 felüli sebességű játékosokból állt. :) Kevesebb esélyem volt ezek ellen, mintha mondjuk egy 5 csillagos, kicsit lassabb játékosok ellen játszottam volna...

    Már a PS1-es idők óta azért szerettem meg a játékot, mert rengeteg féle lehetőségből, sokféle helyezetből, a legváratlanabb szituációkból lehetett gólt szerezni. Utóbbi években viszont nagyon a kiugratás megy, valahogy nincs balanszolva a játék, én szerintem régebben egy két méteres erőcsatár erősségeit ki lehetett használni, most csak mindenki fusson és kiugratás, és most tényleg nem a magyarokkal való játék miatt írom ezeket, azt szét tudom választani s ott normális, ha nekem sokkal nehezebb a játék és meg kell küzdenem a különbségekkel. Még tetszik is a kihívás, mert nem nyomja az ember vállát akkora teher, hisz teljesen normális, ha kikapok ilyen csodacsapatoktól.

    Nem tudom még mi legyen a 2021-el, csak akkor érdemes megvenni szerintem, ha van kedve az embernek előről kezdeni a Myclubot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák