Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz Cambi #918 üzenetére

    Én is a Magyarokkal szoktam nyomulni,de én még mindig a 4-4-2 preferálom úgy hogy a két szélső védőm defensive stylú és még dobok rájuk plusz defensivet a gyors taktikáknál, plusz wing back vagy swarm the box.Általában kevés az olyan játékos aki nem a saját térfeléről indul neki egy labdaszerzés után, és persze a középpálya és a támadósor is 90+ gyorsaságúak.Mostanában már rengeteget passzolok vissza a kapusig,ezzel tudok csak most a letámadás ellen hatékonyan fellépni!Azt hozzá kell tennem hogy válogatott csapatom van,csupa jó bronz játékosokból de két csillag fölé nem nagyon nyomom az erősséget.Az ellenfelek meg ugye csupa legendákkal felálló 600-700 ratinges playerek,deboer,román,fernando santos stb.Aki gyengébb játékos azt le is tudom játszani ba folyamatos passzolással a kapusról indulva, és a végén nyerek egy két góllal ha szerencsém van és nem 3 kapufát rúgok a meccseken.Aki meg erősebb játékos és az elején nem fordulok bele egy ronaldo,messi,neymar trackback be , akkor tudom tartani a nulla nullát.A második félidőben rendre még jobban letámad és látszik hogy nem bírja már cérnával a 70-30 labdabirtoklásomat és bele fog hibázni,tuti.Viszont ez a játékmód jóval fárasztóbb mint az előre baszom aztán futok utána stílus! Elég egy rossz passz hátul és vége!😀

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák