Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz bLaCkDoGoNe #714 üzenetére

    Nem, de nagyon komoly :D
    A történet úgy kezdődött, hogy egy porszívóügynök 3 héten át minden áldott nap hívogatott, hogy ugyan, had jöjjön el bemutatni a porszívójukat. A végére meguntok, mostmá' jöjjön, úgysem veszünk semmit. Ember jött is és elmutogatta a csodamasinát. Úgy kezdte, hogy kérte a mi porszívónkat, azzal alaposan felporszívózott (komolyan alaposan csinálta :) ). Utána elővette a porszívóját, tett bele egy új porzsákot (megmutatta, hogy üres) és felposzívózott. És kiöntött utána a porzsákból - nem viccelek - egy marék port! Utána kicserélte a fejet a porszívón egy ilyen rezgősre, azzal ugyan ott újra, és még egy marék por! :B
    Na lényeg a lényeg nagyon megtetszett, mondjuk hány píz ez? Csak a válasz döbbentett le. Azt mondja 550.000 :Y végül odaadta volna ''csak'' 450.-ért is, de azért kihagytuk :))
    Rögtön mentem is fel e-bayre, néztem, hogy az újak 500 Eur körül mennek, na had szóljon elkezdtem licitálni használtra és ez lett a végeg 200 + 25 Pk-ért :C

    Amúgy LUX Royal 1 a neve a porszívónak...
    [link]
    [link] - csak ehhez nincs olyan rezgős fej. Az szőnyegen nagyon komoly! :DDD

    [Szerkesztve]

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Új hozzászólás Aktív témák