Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ébri

    senior tag

    válasz pozsoka #24242 üzenetére

    Akkor szerintem nézz videókat, és válaszd amelyik tetszik. Ha formátum is mindegy, akkor Pocketbook, Onyx, Kobo, Kindle kb. bármelyik típusa jó lehet. De ha nincs elvárásod nehéz legjobbat mondani. Egyébként világítás jól jön, mert a háttér szürkébb mint a 10-15 évvel ezelőtti nem világítós olvasóké. Méret: 6" felett valóban van egy árugrás, de szintén kényelmesebb.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz pozsoka #24242 üzenetére

    Nekem Pocketbook Touch Lux 5-öm van, előtte Alcor Mith LED volt ami nagyon nem jó, a kijelző okés de minden más kritikán aluli.

    Amúgy a világítás hasznos lehet én sem használom de nem baj ha mint opció ott van.

    Az érintőképernyő ellenben nekem már hiányozna macerás bármilyen beállítást előhozni iránygombokkal.

    A méret: ugye ezek mind "standard" 6"-os kijelzős eszközök de a következő olvasóm már tuti 7,8-8"-os lesz.

    Nyílván a felbotás is számít és hogy már ne "pearl" kijelzős legyen hanem "Carta" lehetőleg abból is valamelyik újabb (ezt van hogy a leírás tartalmazza, talán most már a 4. generációnál járnak. )

    A többi opcióhoz már kevés rálátásom van, vagy nem érint pl. a Kindle formátumkezelése korlátos, de nekem telepítve van a PC-re a Calibre és az mindent megold.

    A fenti paramétereknek most a Pocketbook Inkpad felel meg (3, 3 pro, 4,)
    vagy Onyxx Nova Air vagy Air2

    Ezeket venném, 80-150k között vannak. A Pocketbook mellett szól hogy a kooreader telepítése egyszerű: csatlakoztatod PC-re az olvasót és a gyökérkönyvtárába átmásolod a Pocketbookos Kooreadert és kész is már csak futtatni kell yz alkalmazások közül, nekem alapértelmezetten is ez nyitja meg a könyveket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák