Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pami5

    aktív tag

    válasz blattida #14539 üzenetére

    Ne élj figyelem felhívással, mert nem csupán két írás alapján tettem be ezt a tesztet és alkottam a megállapítást, mint ahogy mondod. Elnézést, de a fórum nem póker, ahol a blöff néha jól jön!
    "Ha ez valójában sok különböző íróval megtörtént, akkor meg arra illene hivatkozni." Bocs', hogy nem kérdeztelek meg, hogy mire kellene hivatkoznom. Kétségbe vonod, hogy ezeket az írókat használtam? Vagy gondolod, hogy csak kitaláltam ezt a sok klf. írót? Miért kéne az összes előzményre hivatkoznom? A részletek ismerete nélkül viszont nem jó véleményt alkotni, pedig ezt tetted.
    A "Jitter" hasonlóság talán érthető, hiszen mindkettőt ugyan azzal az íróval írtam.
    "Már írtam korábban is, tárgyilagosabbnak kell lenned és nem mindent magadra venni." Nem emlékszem arra, hogy ilyet írtál volna. Hsz száma: #.........?
    A tárgyilagossághoz tartozik a vélemény alkotás előtti alapos tájékozódás, próbáld ezt elfogadni.
    Változatlan türelemmel várom, hogy ezeknél a MID-eknél - az általam csatoltnál - jobbat tegyél be, mindig jó egy jobbat látni és a jobb írási technikát átvenni!!

    "Kinek a pap, kinek a papné. ...."

Új hozzászólás Aktív témák