Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriszbon

    őstag

    válasz SpydeR3412 #31766 üzenetére

    Kicsit félreérthetően írtam, ilyen képet csak körpolarizált antennával ad a Kylin szemüveggel, ha [ilyen] antennát teszek rá akkor jó a kép, meg a [másik] szemüveggel is jó képet ad, de ugye ezen is van hasonló antenna.
    Csak így hogy megemlítetted a az antennát, eszembe jutott hogy volt már hasonló esetem, mikor az antenna csatlakozó laza volt és elforgott megtörhetett a vezeték, mert akkor újraforrasztottam és jó lett.
    Akkor is csak panel antennával adott jó képet a szemüveg, mással hasonlóan pocsék volt.
    Most a szemüvegen jó a csatlakozó, viszont az antennát hajlítgattam. :F
    Ellenőrzöm a forrasztást, és ha már ellenőrzöm, forrasztgatom, lehet lecserélem hosszabbra. :R
    Ha nem sikerül rendesen, majd rágányolok valamit amíg meg nem jön a másik.

    Ja az kimaradt, hogy 25mW-on kb.150m-ig néztem eddig, úgy is adott elég rendes képet.

    [ Szerkesztve ]

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

  • kriszbon

    őstag

    válasz SpydeR3412 #31766 üzenetére

    Sziasztok!

    És (#31768) Teréz Atya :

    Átnéztem a forrasztásokat, és nem találtam hibát.
    Viszont ahogy szórakoztam a géppel, észrevettem hogy a távvezérlő néha mintha zavarná az adást, jobban utánanézve nem csak néha, hanem cefetül (5700-5780MHz között).
    Ezek közé esik a Runner beállítása is, csak eddig talán azért nem tűnt fel a zavarás annál, mert LHCP antenna volt rajta gyárilag, így a Kylin is azt kapott.
    Az Eachine MC02 meg RHCP antennával van szerelve, így a szemüveg is azt kapott (több típust Aomway is), és ezek a frekik között zavarja a távvezérlő, de találtam még több helyet is ahol szintén.
    Most 5800MHz fölött használom, és ott nem zavarja [link].
    A többi részlet csak úgy összedobálva hogy mi milyen képet ad és rögzít.
    Most meg a Runner is vacak képet ad az Aomway RHCP antennával és a KDS Kylin szemüveg párossal, nem annyira mint a másik, de pocsék nagyon.
    Lehet annál sem ártana keresni más beállítást, mert értelmes LHCP RX antennát eddig nem találtam, meg macera is cserélgetni még azt is.
    Hogy mi okból zavarja a táv a szemüveget azt nem tudom, a másik szemüvegen ugye van panel antenna is, így az nem annyira érzékeny az ilyesmire, meg a távvezérlő is más. :F

    Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

Új hozzászólás Aktív témák