Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Kiégett az agyam. Nem átvitt értelemben, szó szerint. Tegnap este eljutottam egy répa vegetatív értelmi szintjére, ültem a kanapén, és csorgott a nyálam.
    Olyan szinten vagyok kimerülve szellemileg, hogy arra nincs kifejezés.
    Aludni olykor sikerül éjjel, olykor nem.
    Hanna rohangál, ma voltak este Jocó barátomék felköszönteni, igaz úgy volt hogy holnap ők is jönnek Hanna szülinapi bulijába, de beütött a mennykő, egy rokonuk rosszul lett Kunmadarason, mehetnek le.
    Így is leszünk szép számmal, a Zasszony már tűkön ül, Anyós is rendbekapta a kecót, Após már feni a grillt, szóval beindult a gép.
    Egy ilyen hobby alkesznek mint én, odáig eljutni, hogy már a pia sem kell, az egy állapot.
    Hogy zombimód megyek, az egy másik.
    De türelmetlen is lettem, az idegi kimerültség rém szar dolog... :(((
    Eldőlt, eladom a Passatot, egy kis cm3 benzines taligát veszünk helyette.
    Erre van most keret..
    Azért szomorú, hogy így 36 évsen kell "rosszabb" autóba ülnöm, mint az előző, eddig mindig próbáltam fiatalítani, jobba-nagyobba ülni.
    A kényszer nagy úr, ahogy kedves Édesanyám fogalmazott, több nap, mint kolbász...
    Majd ha Mama is fog melózni, kicsit javul a helyzet, akkor azért nézelődni fogok valami jobbat, de egyenlőre marad a Kollégám 2001-es Puntója. 1.2 8v, klíma.
    14 éve van nála, kvázi ismert az előélete.
    Hiányzik a terepjáró, hiányzik a vasárnapi csapatás a haverokkal, de ez van.
    Holnap azt hiszem tolok egy format C: -ot, kell egy hard reset az agyamnak.
    Sokmindent el kellene engednem, gondlom az nem normális, hogy ha Csemetém hajnalba felrugdos, nem tudok visszaaludni, hanem elkezdek a melón agyalni.
    És ez csak nyártól rosszabb lesz, átveszünk feladatokat, a hozzá tartozó emberek nélkül.
    Ja, kapunk embereket, akiket be kell tanítani.
    Egy év a képzésük úgy, hogy most is ki vagyunk maxolva.
    Ketten a 8-ból konkrétan alkoholisták lettünk, egy altatón él, a többi úgy még elvan.
    Azért a kisfőni is időnként idegroncs.
    Az ideji év piszok hosszú lesz. Minden szempontból.
    Ami életben tart a gyerek, a mama, meg az augusztusi 2 hét szabadság. Egyben.
    És a sziget, ahová megyünk.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák