Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    Tegnap megjött a gyújtótekercs, rögtön szereltem be a traktorba.. :))
    Kicsit kiporszívóztam, mert egy szérűben tárolták, és ez látszik rajta. De hengerek szépek, nincs besülve, kompresszió van, szelepek mozognak, szóval ma lehet be tudom indítani egy gyors próbára.
    Veszek hozzá benzincsöveket, mert azok el vannak benne érve, cserések.
    Kell majd hozzá egy akku is, de az valószínűleg csak tavaszra marad, mert most másra kell a pénz.
    Szombaton jön a klímás ember felmérni a terepet, addig ki kell kicsit takarítani a leendő klíma helyét.
    Egy 3.5 kW-os Daikin inverteres gépet néztem ki, 3 év garival. Plusz persze a felszerelés, nem gyenge kümite volt a Mamával ezt lebokszolni... :DDD
    Egyszerű matekkal legyőztem, így mehet fel a klíma a helyére.
    Mama jól van, tegnap a Kölök egész nap bulizott/lakberendezett, Mama nem tudta hogy most mi van.
    Kölök szobája gyakorlatilag kész, kiságy a helyén, meszelés fasza lett, bútorok feltöltve, persze még karnis nincs, meg függöny, és ez kiakasztja a Zasszonyt. Meg kell még ringatós szék, kanapé, meg rezgős babaszék, (vagy mi a tök.. ;] ) szóval zajlik az élet.

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Aktív témák