Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xavix13

    senior tag

    válasz Pocok256 #12234 üzenetére

    Igazából még nem találtam meg hogy milyen szerepet is szeretek igazán játszani, szívesen játszok bármelyik hőssel, sőt, van 1-2 amivel még nem is mentem egyszer se, vagy csak 1-2-szer. Mondjuk ez máshol is jellemző rám, hogy szeretek mindenbe belekóstolni, próbálgatni új dolgokat stb. (Ezért is álltam neki dotázni mert a pl. a hs-t már egy kicsit meguntam kerestem egy másik játékot ami leköt.)

    Próbálom a csapatot is figyelembe venni és nem egy 5. carry-t hozni mert az semmire se vezetne. Mondjuk kicsit szarul esik amikor még így is én vagyok a hibás/feeder/n00b ha kikapunk. Múltkor is pl. safelanes pa-nak supportoltam, ki van wardolva a lane, aztán így is legankelik egy jó párszor mert tower alá visszajönni luxus mert akkor nem lesz lasthitje. Meg a 4-5 stackes campeket is ellopta az ellen hiába, mondtam neki ha megvan a battlefury-ja tisztítsa ki az erdőt. 0/5-be kilépett, mert hogy szar a support és reportol. :D

    Lényeg a lényeg, hogy a rendszer a szar és nem én voltam béna. (Vagy legalábbis nem teljes egészében. :D )

    [ Szerkesztve ]

    One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Új hozzászólás Aktív témák