Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz WATERDACA #1504 üzenetére

    Én inkább veszek egy rekesz sört és áthívlak hogy csináld meg.
    Persze kapsz 2 órát az egészre mert akkor már leforgatunk valami világrekord speedrunt is egyben ;] :P

    Viccet félretéve, mivel én nem vagyok a legjobb lövész ezért nekem mindenképpen taktikusabban kell megközelítenem a dolgot.
    Meg az első pálya is tökéletesen mutatta hogy milyen stresszes az ha nincs mentőöv ami kuhúz a szarból (extra life) tehát 5hp-val sokkal nehezebb lesz megölni a kritikus enemy-t tudva hogy ha nem sikerül akkor mindennek vége.
    Én már a multink előtt is tökéletesen láttam azt a helyzetet amit te utána kibővítve még szebben megfogalmaztál.
    Mi legalább annyira mesze vagyunk a te képességeidtől mint amennyire te a speedrun-os játékosoktól.
    Ez van 39 éves fejjel, de főleg kevés multis fps játékkal a hátam mögött tisztába vagyok a jelenlegi határaimmal.
    Persze az tény hogy tud fejlődni az ember és én már doomban (is) sokat fejlődtem, de azt is tökéletesen belátom hogy édeskevés vagyok jelenleg egy UN végigjátszáshoz.
    Persze próbálkozni azt lehet, mert azzal is tapasztalatot szerzek, de reális esélyt nem látok rá hogy valaha is végig tudom tolni. Ez van.
    Viszont ha már a játék része akkor próbálok minél tovább eljutni.
    Neked viszont hatalmas respect hogy az Urdak és főleg az Icon of Sin kikapás után egyáltalán nekifutottál még.
    Nekem nem biztos hogy lett volna hozzá lelki erőm.
    Meg ugye amit említettem már hogy 2 hét múlva dlc és akkor úgyis minden más háttérbe szorul. :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • Tense

    őstag

    válasz WATERDACA #1504 üzenetére

    Én már nem akarok ezzel foglalkozni, számomra a három fejlesztés közül a legutolsó mindig is az élet lesz. És az én szememben lévő komoly gamerek, szintén ezt teszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák