Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oszkarfincs

    aktív tag

    Sziasztok,

    Kb 1 éve vagyok Digi előfizető és azóta az alábbi furcsa problémát tapasztalom 1000-es optikai internet használóként. Androidos mobiltelefonok (Samsung Note 9, S22 Ultra) bizonyos alkalmazások esetén használhatatlanul lassan töltik be az internetről származó tartalmakat, legtöbbször a végtelenségig csak karikáznak.

    Például Pinterest, Tinder, Google drive, Auchan androidos app nem hajlandó a képeket betölteni. A Google Chrome, Messenger, Linkedin, Waze, Youtube és az appok többsége mindig jól működik.

    Ha átváltok mobilnetre, akkor azonnal betölti a hiányzó tartalmakat.
    Ha az appok böngészős változatát nyitom meg, azok is működnek.
    Van okostv, iphone és PC is, azokkal is gond nélkül működik minden.
    Vodafone (UPC) wifi is problémanentes ugyanezekkel az eszközökkel és appokkal.
    Próbáltam 2.4 és 5GHZ-en, nincsen változás.
    A Digitől bérelt TP-Link ARcher routert használom, gyári beállításokkal. Telefon és router újraindítás rövid ideig megoldja.

    Találkoztatok hasonló problémával?

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

  • oszkarfincs

    aktív tag

    válasz Lacccca87 #107061 üzenetére

    Köszi, kikapcsoltam a routerben és látszólag megoldotta, de még tesztelgetem. Próbáltam kiguglizni, de nem találtam választ arra, hogy a gyakorlatban mire jó nekem az IPV6, mint alap internetfelhasználónak? Gyorsabb lesz a net vagy több eszközt tud kiszolgálni a router?

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák