Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz zsolt501 #70005 üzenetére

    Fokozottan, mert sanszos, hogy nem a Digi, hanem a Samsung TV fórumban kellene keresgélni.
    F széria, nem mai gyerek, lehet, hogy döglik már benne az elektronika, érzi a melegedést. :U
    [link]

    (#69999) qnadam Mert nem utólag szeretném várogatni 2500-ért a digis embert, nyomozni, hogy miért csak 90 az 1000.

    (#70000) adika4444 Nem is, azon aggódok, hogy a száloptika nem bír el, ha felkötöm rá magam, a dobozok
    a kétesek. Semmi biztosíték nincs rá, hogy olyat kapok, mint te az 5-10 :F típus közül és, hogy egy működőt fogok ki. Nekem rohadtul nincs kedvem/időm/energiám tornászni vele, hogy kiderítsem a 2-3 kütyü, a gépem, vagy a hálózat miatt döglik a net. Amit legutóbb linkelt ide valaki, minőségre nagyon hajazott, arra az ipari hulladékra, amit kábel boxként kaptam. Ráadásul én úgy voltam, hogy felpattintom a falra. De látom azóta, van, ami legfeljebb polcra mehet. :(((

    Elvileg 60 nap, (egyesek szerint 90), de lényegtelen, mert gyakorlatban csak a fogyasztónak vannak kötelezettségei.
    Már most visszavágták a B-s szolgáltatást egyeseknél, ha visszaolvasol. Nem gondolom, hogy a dolgok felgyorsítása okán lerohasztják a maradék B-s netjét... Ja, de, amióta az Invitelt felvásárolták, úgy látom a mentalitás is jött vele.

    A tartalék az jó, de nem utólag szeretném vadászni, hogy miért nincs, de már kifejtettem, nem rugóznék rajta.
    Remélem igazad lesz és frankón fog működni minden, ahogy eddig.

Új hozzászólás Aktív témák