Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    válasz Gorneck #85219 üzenetére

    Én átlagosan két órát játszom naponta. Pontosan azért kezdtem szezont, mert ennyi időráfordítással nem estek normális itemek (pl furnace a barbáromnak 1000+ óra után sem). Ezzel szemben szezonban (főleg p200-ig) szinte minden elég jó stattal kiesett. (LINK) Persze itt is van még 1-2 item, amin csiszolni kellene, de tulajdonképpen számomra már "end game" kategória. Ez a gear kb 30 óra alatt állt így össze, azóta stagnál. Az másik történet, hogy hiába vannak jó cuccok, nem képes a magas gr-re, de az másik történet, már ki lett párszor vesézve.

    Megjelenés óta tolom a diablot, mindig tele volt a stash olyan cuccokkal, ami "majd egyszer még jó lesz", de aztán mikor jó lett kipróbáltam és fanyalogtam, hogy okés, és akkor most?
    Személy szerint nekem ez a második szezonom és nagyon irritált, hogy akkor most megint elölről kezdjem, de csak az elhatározást nehéz meghozni. Ha ott van az az 1-2 haver, aki már kellő szinten van egy felhúzáshoz, pörög a dolog. Sőt, kifejezetten élvezetes tudott lenni, új lendületet adott.

    Értem, hogy az az egyik fő problémád, hogy rád kényszerítik a szezont/más karakter kipróbálását (mert nincs játékos NS-ban, lagol a WD, stb.), de valahol (sajnos) el kell fogadni és élvezni, úgy, ahogy eléd teszik. Volt időszakom, mikor ezzel én sem tudtam azonosulni, illetve kicsit meg is untam (én pl csak barbárral voltam hajlandó játszani megjelenéstől az s2 indulásáig.) akkor kicsit pihentettem, találtam más mulitis játékot, amiben ugyanúgy megtaláltam az örömöt/kikapcsolódást. :B ;)

    [ Szerkesztve ]

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák