Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberbeni

    addikt

    válasz F-ECT$ #20201 üzenetére

    Érdemes az attack speedes slow time nélkül elérni a kívánt breakpointot, mert a +20% dmg taken slow time is jobban növeli a dps-t, de akár mást is berakhatsz helyette. (Ahogy látom, most te sem használod)
    Meg crit chancet is érdemes pinpoint barrier nélkül nézni, mert storm armor többet sebez (amíg nincs elég, addig persze kötelező a pinpoint barrier)

    Nem vagyok annyira otthon a wizard cuccok árában, de a zuni gyűrű helyett valami rare lehet jobb lenne (vagy crit chance+ias zuni gyűrű, de az valószínűleg elég drága). Unity és amulet csere meg jó ötlet.

    @Kicsimix: pickupon kívül átlagos, szóval ha az nem fontos neked, akkor érdemes tovább próbálkozni

    [ Szerkesztve ]

  • abéla

    senior tag

    válasz F-ECT$ #20201 üzenetére

    Mivel hp/allres tekintetében (túl)jól állsz, sztem próbálj meg egy allreses/sok-armoros 9as inna gatyát (armoros 10-20m körül van/volt) ez +15-17k dps, de ha nem mpl10-en futsz, elmenne egy 90+intes 9as-es is, ez hozna kb 20-23k dps-t :K . Ha meg jön a refis elit, feldobod vissza a blackthorne-t.
    Chanto fegyóból 1050dps körül, +0,25AS, socketes olyan 50-80m(még), ebbe marq. em. (ekkor járunk kb az AS unity áránál), ez is hozna szépen dps-t, meg AS-t is.

    Ha nem kell a 24% mov(megintcsak mpl8-10), mov nélküli, brutál ice climbers(vö.:sajátommal :) ), , de ha már van inna gatya, megmarad a 24% mov is (bár ez már nem félkezes lazaság, magasabb mpl-en :D ) és akkor pox-ot is lecserélheted vagy egy jóféle trifact rare-ra(inkább ez), vagy egy AS-s wailing host (+elit dmg) vagy litany-ra (+elit. dmg.redu) ezen ráadásul alap a 60+allres.
    Bár, ha jobban végiggondolom ez a boots/ring csere nem hozna annyit (kicsit több AS, ring-bónusz, esetleg 3-4k dps) hogy megérje, max, ha vlmi brutál darabot vagy egy jó trifact ringet látsz, jó áron.

    Demonic Ess.: tegnap mpl10, Vault of Ass. + warden-pálya végigbogarászása/aldungeonok is/, +W.kill(bár ez nem dobott de-t): 18 DE., mondjuk ez nem is 5 perc...

    [ Szerkesztve ]

    hootka!

  • F-ECT$

    titán

    válasz F-ECT$ #20201 üzenetére

    Ismét tanácsot kérnék a CM wizemhez. Jelenleg kísérő nélkül, de Pinpoint Barriert használva így állok:
    51.5 chc
    2.74 as
    191k dps
    990 loh (ez volt 700 is, da ezt egy kicsit lassúnak éreztem)
    590 all res
    4500 armor
    38.3k hp

    Ami jó lenne, ha a pinpoint helyett lehetne shocking aspectet használni (bár ez xp farmhoz nem gond, de magasabb mpl-en kell a több armor), így szerintem ami kellene:
    +pár % chc a kieső pinpont helyére
    +100 körüli all res
    +5-10k hp
    +armor

    A kérdés, hogy mit lenne érdemes és mire cserélni, hogy az AS és Dps se csökkenjen?

    Én gondolok egy olyanra, hogy a Tal chestből lehetne egy 150+ int, 150+ vit, 200+ armorosat beszerezni, hiszen csak 25 all res van rajta, és ezt máshol be lehetne hozni. Egyéb ötlet?

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák