Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChME

    tag

    válasz Muton #58632 üzenetére

    Nálam kihívás mentes, ha anélkül tudok haladni, ha minden egyes sarkon, minden elitnél azért kelljen küzdenem, hogy túléljem. Minden más esetben, amikor legfeljebb kicsit lassabban halnak a mobok, de rám nem különösebben veszélyesek, az már nem az a kategória. De lehet csak én játszottam túl sokat a monkkal, ahol jobban kell küzdeni az életedért értelmes torment szinten.

    Monk: Én is úgy látom, hogy T4-re bármilyen monk build jó lehet, amiben van koncepció. Pláne ha időközben ráállhatsz a unity-kre. T4 felett viszont alap, hogy a legtöbb slotban legyen megfelelő secondary resisted, ami 'csak úgy' a világban eső cuccoknál... több, mint mák, a craftolhatóknál pedig elébe nézhetsz pár száz nekifutásnak, és még akkor sem biztos, hogy mázlid lesz (ahogy elsőre is sikerülhet). És akkor még nem feküdtél rá a dps statokra. Vagy játszod a 'csapat kedvence' support monkot, amíg van kivel. Meg amíg vigasztal a tudat, hogy te milyen fontos vagy a csapat számára. Csak ők éppen megvannak nélküled is,te meg rájuk vagy utalva.

Új hozzászólás Aktív témák