Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz Ptech #2973 üzenetére

    Miért ne stackelődne? Demon hunterrel 4 sec alatt 2500-3000% dmg aoe-t lehet bevinni...

    [ Szerkesztve ]

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz Stalker-2572 #3624 üzenetére

    6000$? Szerintem 60 dollárnál sem lesz drágább tárgy... egyszerűen lehetetlen, mikor infernoig eljutni a kockáknak max egy hétre lesz szükségük, onnantól kezdve tele lesz az RMAH a legjobb cuccokkal, ergó gyorsan csökkenni fog az értékük.
    PvP-nél szerintem nem csak szint szerint, hanem a felszerelésed után is más-más "pontszámod" lesz, így nem lesz olyan, hogy sanyi aki épphogy eljutott 60. szintre összedobja a rendszer pistivel, aki másfél hónapja más infernon farmol. Ahogy starcraft 2 laddernél, itt is biztos lesz "rejtett" pontszámod, így tudják elkerülni hogy ne csak szint szerint keressen ellenfelet majd pvp arénánál.
    Azt sem hiszem hogy minden esetben jobb egy fasza tárgyat pénzért hirdetni, mert ha adnának érte mondjuk 50 dollárt, de kapsz érte 80.000 aranyat akkor azt kell megnézned hogy mennyi az arany "árfolyama", mert pl 1 dollár = 1000 goldnál is a 80k arany éri meg jobban(arbitrázs ügylet).
    Az olyan kommentek hogy "bezzeg akinek sok pénze van az megveheti a legdurvább cuccokat én meg csak ebben a fos helles szettben tolom" szimplán irigység, a te játékélményedet nem befolyásolja, akit viszont érdekel az szolíd játék mellett is tud majd annyit keresni, hogy mondjuk a HOTS-ot vagy a D3 következő kiegjeit a Blizzard Store-os pénztárcájából megvegye, nem is lesz szükség paypal accra... hülyeség olyanokat vízionálni, hogy majd itt valaki milliomos lesz az RMAH miatt, pl azt sem értem hogy lesz ez fenntartható 2 hónap után, mivel kijelentették hogy nincs ladder reset mint pl D2-ben... jó persze ez egyértelmű, ha lenne reset akkor a pénzért vett tárgyak miatt sokan sírnának, így viszont 2 hónap után már tele lesz az aukciós ház a jobbnál jobb cuccokkal, ergó iszonyat infláció lesz az idő előrehaladtával. Valamilyen módon ki kell "vonniuk" tárgyakat a játékosok zsebéből(inventoryjából :D), hogy fenn tudják tartani a folyamatos keresletet.
    Egy ötlet, bár tuti nem ehhez folyamodnak: minden javításnál csökken a max durability, tehát egy idő után megsemmisül a tárgy. Persze ezzel megint jönne a sírás... szóval maradjunk annyiban, hogy nagyon rövid idő után hiperinfláció lesz :D

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz atike #3631 üzenetére

    Senki nem mondta, hogy nem lesz tárgy 10k-ért, tudom én is hosszú éveken át d2őztem. De mit kezdesz az inflációval? Azzal hogy 1 hónap után már "mindenki" infernon lesz? Hogy nincs reset és emiatt aki elérte infernot az már ömlesztheti a tárgyakat az rmah-ba ameddig csak meg nem unja? Féléves resetnél még biztosítva lenne a kereslet mesterséges fenntartása mivel újra 1. szintű kari és végighúzni normaltól stb., de reset nélkül semmi nem teremt pótlólagos keresletet. Blizzard meg most hogy legalizálta ezt az egészet nem fogja bevállalni hogy azokat a tárgyakat eltűntesse egy resettel ami után beszedte a sápot, mert kurva nagy hiszti lenne. Persze tudom régebben is vettek tárgyat utána is mikor törlődtek a karik, de így hogy a Blizz már legálissá tette nem fog magának kreálni egy támadható pontot... és valószínűleg őket a legkevésbé sem zavarja az ha leesik egy fullos cucc értéke akár 10 dollárra, mert neki fix díjai vannak...
    Félreértés ne essék, én teljes mértékben támogatom az ah meg az rmah-t is, de 100%-ig meg vagyok győzödve hogy ebben a formában kikerülhetetlen a gyors infláció.

    [ Szerkesztve ]

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz Ghoosty #5531 üzenetére

    Szerintem meg nem függ ez össze azzal, hogy az illető felnőtt-e vagy sem. Van aki odavan azért, hogy BL döntőt a stadionból izgulja végig és nem sajnál igen komoly összegeket fizetni érte, nekem az is bőven megfelelő ha a kényelmes fotelomból nézem a tévében.
    Minden embernek más és más a prioritási szintje egy adott dologban kapcsolatban, aztán eldönti hogy mekkora anyagi áldozatot ér meg a türelmetlensége.

    [ Szerkesztve ]

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz Sirandrish #40468 üzenetére

    Bottal, mégis mivel.... az ilyenek tették tönkre ezt a játékot:(

    [ Szerkesztve ]

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz Paarthurnax #40547 üzenetére

    Aki megosztja a privát üzenetet azt melyik kategóriába sorolod?:)
    Mert én a "kamuztam de nem jött be és most próbálom tisztára mosni magam a fórumon jópofizással" kategóriába :)
    Belinkelted a képet a nickekkel, majd a reakciókat látva lecserélted amit most mutat, hogy ne lássuk a karakterek neveit, aztán eteted az embereket a kamu történeteddel amiben ráadásul jópár ellentmondás is van.
    Priviben annyit mondtam hogy írtam ticketet a supportnak hogy nézzenek rá a két nickre aztán majd ők tudják úgyis mi a helyzet. A kamudat meg nem hiszem el, egyéni szoc problem:)
    Hiába írsz ezzel kapcsolatban bármit is többet nem reagálok rád mert nem érdekel hidd el, amúgy azt sem értem mitől félsz ha teljesen szabályosan csináltátok. Ja de, tudom ;]
    A privát üzenetek kiadásával kapcsolatosan pedig annyit, hogy nem ártana gerincet növesztened puhatestű barátom ;)

  • TavariS85

    csendes tag

    Sziasztok, bocs hogy ezzel zargatom a fóruméletet de kíváncsi vagyok ti milyen árat mondanátok erre gold/euro attól függ melyikben lenne érdemes eladni:

    Remélem ebben a fórumban is lehet segítséget kérni árazással kapcsolatosan, amennyiben nem, kérem nézzétek el nekem, először fordult elő :B
    Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

  • TavariS85

    csendes tag

    válasz TavariS85 #42781 üzenetére

    8-9 percre rá hogy kiraktam elvitték 25 milla goldért, akkor azért mégsem volt annyira karcsú, kérhettem volna érte 30-35öt is ezek szerint...

Aktív témák