Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enszi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Egy elég érdekes problémával kerültem szembe,eddig minden jól ment a routerrel,1 asztali és 1 laptop volt rácsatlakoztatva,nemrég én is beszereztem egy laptopot,méghozzá egy Dell Inspiron 1525-t,amin jelentkezett a problémám,ami a következő:
    A router setup menüjébe amikor beakarok lépni,nem hozza be a login részt sem,egyszerűen megszakad időtúllépés miatt,pedig jól vannak bekötve a kábelek,driver is fennt van,és ezt mutatja az is,hogy világít az összes szükséges led,amikor csak a modemre van csatlakoztatva a laptop,akkor meg minden megy,simán lehet netezni,de routernél nem megy.Megnéztem az ipconfig/release és az ipconfig/renew parancsot is,és vagy azt írja ki,hogy a DHCP kiszolgálóhoz nem lehet kapcsolódni időtúllépés miatt,vagy azt,hogy egyetlen adapter sincs olyan állapotban,mely lehetővé tenné ezt a műveletet,vagy valamikor azt írta ki,hogy le van választva néhány hálózati hardver.
    A TCP/IP kipipálva,minden beállítás sztem.rendben van.Nem tudom mi lehet a probléma,bízok benne,hogy valaki itt tudni fogja és megosztja velem.
    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák