Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elfelejtette

    veterán

    válasz customer114 #88895 üzenetére

    Jaja...
    Majd úgy indul el, hogy menet közben át fog szállni a következőre. Csak itt helyi viszonylatban is van olyan, hogy ha leszállsz a buszról, 3 óra múlva jön a következő... (37-es reggel 7:15 utána 10:15)

    (#88894) T_chris:
    "Ok, persze, ha papírja van róla, hogy innia kell, és nála is van akkor nem kellene szankcionálni. Kivéve persze ha visszaélés gyanúja merül fel."
    Ez nem parkolóbérlet, ezt nem hamisítják csak azért, hogy csaljanak vele. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

  • Adonimus

    aktív tag

    válasz customer114 #88895 üzenetére

    Soha nem járok tömeg közlekedéssel, ha más nem vennék egy motort még ha 2 hónapig nem is ennék, pont ezek miatt. Komolyan egy ivásért ezt kell tennem ha nem akarok fizetni egy teljes napi fizetést? Magyarországon ennyi pénzért 8 kemény órát kell ledolgozni... Ha buszozás, villamosozás kerül szóba feláll a hátamon a szőr. Évekig jártam így, távolsági járattal be a nagyvárosba majd onnan trolival a célpontba. A trolin hering partizhattunk, ha egyáltalán be tudtam tuszkolni magam az ajtón!! Szó szerint! Rendszeresen elkéstem. Télen fűtés hiányában a kezem is odafagyott a kapaszkodó vashoz. Nyáron meg lehetett fulladni a hatalmas ablakokon át sütő naptól. Most már ha inni szeretnék le kell szálljak és várni másik buszt, villamost. Nem! Eddig sem, ezután sem. Busszal, trolival bejárni innen 30.000Ft
    Autóval 40.000Ft.
    GPS, Trafihunter, öv, lámpák, gumik, stb ellenőrzése és mehet a menet. Egyre nehezebbnek és korlátozottabbnak tűnik az élet....

    adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák