Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz torcsrent #158432 üzenetére

    Akkor sokat csal az órája mert tényleg 185 mutatott(az enyém 7-8mutat többet 100felett), eddig mertem nyomni (azt nem állítom hogy esetleg a sebesség korlátozás nem lett kiszedve de előfordulhat)
    Nem csikorgott rendesen kapartatott, gyári gumival mert nincs annyi benne hogy cserélni kellet volna, és szerintem nem volt kikapcsolva az elektronika, automata váltós volt bár lehet hogy két kerékre volt kapcsolva nem négyre

    Ez ennyit evet, direkt néztem a pillanatnyit is mikkor 100körül is már bőven 10felet a fogyasztás

    Érzésre nagyon megy, bár lehet azért mert egy nagy tank és az lódul meg, van Superb is a flottában de azt én nem szeretem, belsejét se meg vezetni se
    Olyan mintha aszfalton ülnék, ha már valaki megy előttem nem lehet előre látni olyan alacsony az ülés pozíció, városban rohad idegesítő ez, meg főúton is

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák