Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Jókat nevetek a sok hisztizésen ami megy most a játék körül...
    Nem értem mire számítottatok? Milyen játékstílust képzeltetek el e köré a sztori köré? Meg biztos csak ebből fog állni az egész játék? Néhányan már úgy eltemetik a játékot mintha kijátszották volna... És most nem az itt lévő emberekre gondolok főleg,külföldön is ez megy,de persze csak nyugaton...
    Persze megértem,a mai világban a gameplay videóknak meg a trailereknek az a céljük hogy még jobban azt az érzést keltsék hogy neked ez a játék kelljen,és nem azt hogy elijesszen tőle,de mégis azt sokan elfelejtik hogy nem a teljes játékot tárja fel,csak egy részét,ha megmutatnák a játék minden kis sarkát akkor elveszne a varázsa az egésznek és értelmetlen lenne megvenni. Fura régen az első MGS játék PS1-en hatalmas siker lett,pedig akkor nem volt youtube meg gamer show-k... Meg ha meg is nézitek az MGS-t,a játékmenete (szerintem) és irányítása egyszerűen borzalmas,soha nem szerettem igazán... De mégis megszerettem valamiért,mert a sztori,a karakterek és még sok minden más is teljesen hozzá láncolt. És most nem csak az elsőre gondolok,a 3. részben is mikor átváltottak "3D" irányításra az is kissé idegesítő és kiforratlan volt. Lehet mondjuk ezzel egyedül vagyok,és mint írtam ettől még mindig a kedvenc játéksorozatom az MGS széria.

    Én ugyanúgy várom a játékot mint eddig,ugyanakkora hype van bennem,tuti hogy november 8-án nem fogok aludni,mert csak ezt fogom tolni amíg csak tudom :D És amúgy nem akarok senkit se "lecseszni" ezzel,ha nem tetszik ne vedd meg,csak nem értem manapság mi ez a folyamatos hiszti meg nyűglődés a gamerek között... Ez nem egy unalomig ismételt COD vagy valami CTRL+C CTRL+V Ubisoft játék... Ez a játék arra van hogy beszippantson a sztorival és a gyönyörű tájaival,persze közben azért lehet pisálni is meg minden,de az csak a plusz poén :D (ja és ilyen volt a régi MGS-ben is,persze nem Snake-el lehetett ezt,de szerintem aki ismeri a szériát az tudja mikre/milyen esetekre gondolok.)

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák