Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Carlos Padre #69 üzenetére

    Eddig amúgy nem is tudtam hogy érintő a tapipad :C

    Szakad a hó brutál. Hogy másnap reggel nyoma se legyen újra minden tele viraggal

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

  • Peace

    nagyúr

    válasz Carlos Padre #69 üzenetére

    Nekem is nagyon adja!!! Eddig 18-19 órám lehet benne, de egy pillanatra sem untam.

    Ami zavaró: -story küldetések akkor és úgy hajthatók végre, ahogyan azt a készítők elképzelték. Ha nappal megyek, de szerintük éjszaka kell, hogy legyen, akkor éjszaka lesz. Ha letettem a mocit és besétálok a küdletési területre, akkor jön az átvezető, hogy begurulok a mocin. :DDD Főhősünk néha iszonyatosan irritáló fejhangon visít. Néha minden ok nélkül! Annyira, hogy tőle ijedek meg, nem a freakektől. Most így elsőre ennyi. De ezek egyáltalán nem olyan volumenű problémák, amik képesek lennének belerondítani. Élvezem és ez a lényeg.

    [ Szerkesztve ]

  • #20411392

    törölt tag

    válasz Carlos Padre #69 üzenetére

    "A gunfight jó, az ellenfelek túl nagy kihívást nem jelentenek, egyesével szépen le lehet vadászni egy közepes csoportot is. Viszont okosak, ha rambozol, vagy elrontottad és észrevettek jobb ha futsz.
    ...
    Mindez normál nehézségi szinten."

    Lehet két különböző patch verzióval játszunk (1.04), de az ellenfelek nem okosak. Borzalmas, hogy mennyire nem azok. Kijönnek a tér közepére lőni téged. Nem működnek együtt a társakkal. Nem próbálnak bekeríteni.
    Ezek nem is lennének feltétlenül negatívak, mert oké, buta emberek is élnek a földön, simán rájuk lehet fogni, hogy ők is azok.

    Viszont ami engem 'zavar', hogy megy a lövöldözés, szembe van velem 3 tag, akikkel harcolok és észreveszem, hogy 'bakker, ez a csóka itt áll mellettem és néz'. Többször előfordult, hogy ott áll mellettem és nem lő. Egyszerűen néz engem. Aztán lelövöm és ennyi.

    Vagy megyek mendegélek és elkezd utánam futni három emberke bunkósbottal. Leszállok a motorról, szépen kifejelem az egyiket. Futnak tovább felém. Kifejelem a következőt, fut az utolsó felém. Azt is kifejelem és kész.
    Miért?

    Elfogadtam ezt az egészet, mivel a játék többi része tetszik, de azt mondani az ellenfelekre, hogy 'okosak'...erős túlzás. Fenntartom, hogy 1.04 patch játszok vele, lehet te korábbival és ott máshogy van, de 1.04-ben rettenet buták.

    Ami egyébként érthetetlen még számomra, hogy a tetemek megmaradnak és ez tök jó, de például az ajtók néha bezárják magukat. Még csak cinematic se kell hozzá, egyszerűen zárva van, amikor visszamegyek 1 perccel később.
    Illetve megölök ellenfeleket és nem lehet őket lootolni. Lemegy a cinematic, utána máshol fekszenek és lehet őket lootolni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák