Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.14. Hétfő

    Viszonylag korán felkeltem mert a suliba 10re kellett beérnem. Gyors borotválkozás után kicsit összepakoltam majd irány a suli, a terem elött találkoztam egy ismerős szaktárssal akivel beszélgettünk. Hamar beirattam a közgáz kettesemet majd elindultam, hogy a fizika tanárt megkeressem. Rövid keresgélés után megis lett, de éppen vizsga volt így mondta hogy 12 és 13 óra között jöjjek vissza. na mondom fasza, vagy várok itt msáfél órát vagy hazamegyek és kb fordulhatok is vissza :((( A második verziót választottam mert még egy csekket be kellett fizetném a postán aztán haza sétáltam. Két rántott húsos szendvicset bekaptam ebéd címszó alatt aztán mehettem is vissza beiratni az "aláírás megtagadva" kis szöveget. Napközbe barátnőm próbált hívni 8-10x, de nem vettem fel. aztán írt smseket hogy miért tiltottam le msnről meg ilyesmi. Amikor hazaértem akkoris hivogatott mire rászántam magam hogy felveszem, lényeg a lényeg beszéltünk elég sokat, utána visszavettem msnen és ottis irkáltunk. Igazából mindegyikünk kitart a maga igaza mellett, de barátnőm eléggé megzuhant amikor kezdett rájönni hogy elveszíthet. Na mind1 majd ha találkozunk személyesen akkor biztos megoldódik minden mert amúgy jól elvagyunk csak vannak kisebb-nagyobb viták. Az az érdekes, hogy élőbe szinte soha, csak msnen, ki érti ezt :F Fél 4 fele elmosogattam meg rendet raktam hogy mire jön a családfő rend legyen :D Most pedig tanulok a holnapi matek vizsgára, jólenne ha összejönne :P

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák