Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz joysefke #798 üzenetére

    Van benne open world féleség de azért nem olyan mint az igazi ow játékok. Kb már az elején az első boss után el tudsz indulni legalább 3 irányba. De van neten ajánlott nehézségi útvonal hogy ne tévedj be egyből a legnehezebb részre.
    Van neki szotorija de azért párbeszédes átvezetővideókra ne számíts. Annyi sztorit kapsz amennyit beszélsz az npc-kel.
    Alapvetően itt a harcra és a fejlődésre épül a játék szóval nagyobb részt azt fogsz kapni.
    Még én se tudom a teljes storty-t, de azt mondják jó csak én azért játszottam vele amiben jó. Karakterfejlődés, reális harcrendszer (szóval nem fogsz olyanokat ugrani meg csapni mint devil mmy cry-ba és társaiba. Itt ember vagy és tudsz gurulni szaladni meg egy picit ugrani)

    Ha követed az ajánlott útvonalat akkor nem kell sokat bolyongani. De nem is lineáris a pályatervezés plusz előfordul hogy vissza kell menni egy adott helyszínre hogy elérj egy részt amit korábban nem értél el és azzal amit ott kapsz megint előréb juss.

    De ez a videó megmutatja mi a DS erőssége bagyis hogy a kihvás a játék gerince nem a story.
    Szóval ha szereted a nehézséget akkor tetszeni fog mert nincs benne nehézségi fokozat és amit kapsz az nem az easy.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák