Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz S e t h #19146 üzenetére

    A Far Cry sorozat, nem tudok jobban fogalmazni, a fárkrájosság miatt működik nagyon jól. Az, hogy órákon keresztül mászkálhatsz egy hatalmas területen, hegyeken, dombokon, víz alatt, miközben néha van némi kemény akció, felcsendül a fárkrájos zene. Teli van állatokkal, amik önállóan élik az életüket, vadásznak stb.


    :D

    Én ezt imádom, ezt az érzést egyetlen egy játék se tudja visszaadni nekem. Ettől egyedi. Minden egyes epizód kellemesen eltér annyira egymástól, hogy ne váljon önismétlővé - persze ez nem garancia arra, hogy valakinek be fog jönni, vagy nem fog ráunni, de a recept működik.
    A sorozat jelleg miatt talán nem fer összehasonlítani egy Far Cry-t, egy GTA-t vagy hasonlókat a CP77-el, mert begyakorolt címek, sokadik résszel, viszont mindegyik ilyen cím legelső részére (is) jellemző, hogy az openworld érzést a maguk világában olyan módon tálalják, ahol nincs az embernek hiányérzete. Én a mai napig szívesen leülök a 2004(!!!)-es Far Cry elé, mert amit ott vállaltak, az a korához viszonyítva nagyon is jól működik.

    Én a CP77 esetében is azt vizsgálom, hogy ha openworld címként jelenik meg, akkor megfelel-e azoknak kritériumoknak, amik segítik a beleélést. És ez független attól, hogy RPG-ről van szó, főleg, hogy szerintem már túlhízott ezen a műfajon, és túl sok mindennek akar megfelelni.
    Ez a játék jó lett, és pont emiatt ennyire szomorú, hogy hiányos a körítés, ami az egészet egyben tartja.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák