Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jinxb1rd

    addikt

    Én csak azt nem értem, hogy mitől élvezném attól jobban a játékot, hogy egyszer körbemegyek vasúti sínen egy járművön? Vagy hogy elkezdek hajókázni, amit valószínűleg csak 1x próbálnék ki. Mindig a GTA-val jönnek az emberek, ott se élveztem a hajós küldetéseket. Megcsináltam, de a büdös életbe utána nem szálltam hajóra. Repülősek szintén. Megcsináltam, max 1-2x repülőzgettem és annyi.

    Ezt a sok zárt ajtós lakás problémát se értem. Valaki az összes ajtón be akarna menni körülnézni? Van aki egy 10 emeletes paneltömb összes lakására kíváncsi, mert engem személy szerint nem érdekelne kb 5-6 lakás után, akkor meg minek?

    Értelmetlen, felesleges dolgokat hiányolnak szvsz az emberek a játékból. Az autók kerekét akarják kilövöldözni... valaki ezzel szórakozik órákig? egyébként 2077-ben miből gondolják, hogy levegőből és gumiból állnak a kerekek? mikor manapság is léteznek idézőjelben 'kilőhetetlen' kerekek.

    Ez mind mind mind annyira felesleges és uncsi téma, nem látom miben tenne hozzá a játékhoz.

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák