Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeAdam

    tag

    Gyerekek azért pár dolgot itt tisztába kellene rakni. Ez a játék már a következő generációs hardverekhez készült. 7 éves konzolokkal, vagy hasonlóan gyenge géppel örüljön az ember, ha egyáltalán elindul. Azon keveseknek, akiknek viszont megvan a hardver hozzá, ott eszméletlen jol néz ki ( szerintem a legszebb, legosszetettebb játék jelenleg a piacon).Mondom ezt úgy, hogy szerintem a TLOU2 vagy az RDR 2 is szinte már filmszerű élményt kínálnak. De azt kellene megérteni, hogy azokban bár látványban simán hozzák ezt a szintet, viszont tized ennyi interakció, apró részlet sincs mint ebben a játékban, annak köszönhetően h ott nincsenek sem nagyvárosok, sem ennyi NPC egy időben, ezért tudnak velük jól megbírkózni az öreg konzolok.
    Nekem is van ps4em de meg sem próbálnám rajta elinditani A Cyberpunkot. Sokan nagyon nincsenek tisztában azzal, hogy ennek mekkora hardverigeny kell. Ez az első ténylegesen next gen játék, el kell fogadni, hogy ez az első játék hosszú évek után, amivel megint nagyot ugrunk hardverigényben felfelé, viszont cserébe elképesztő részleteket, látványvilágot, tartalmat kapunk cserébe. A GTA5 fasorban nincs ehhez képest. Vegyük már le a szemellenzőt emberek és próbáljunk reálisan hozzáállni a témához. Én a másik oldalt is megértem, igazatok van, hogyha ennyire nem bírják a konzolok ki sem kellett volna adni. Ezt én is tartom. Viszont az embereknek is lehetne eszük, hogy egy lassan 10 éves kis konzolnak ez a játék már sok. És vagy elfogadom h döcögve játszom végig, vagy megvárom még be tudok szerezni egy PS5-öt, vagy Series X-et és csak utána játszom vele. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

Új hozzászólás Aktív témák