Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=Lord Tom=-

    senior tag

    válasz lipi67 #3880 üzenetére

    Tudom, hogy nem akartál vitatkozni én se akarok Veled. A ramokon meg én is sokat gondolkoztam...(Ugyanis egy ilyen rendszer tervezek most beszerezni, illetve már le is adtam a rendelést) Végülis arra jutottam, hogy mivel az intel prociknál sokat számít az FSB, ezért jobb alacsonyabb szorzón és magasabb FSB-n járatni a procit pl: 10x266 vs 8x333 ezért, mivel van esély a 400-as FSB-re az E2xxx-nél (bár belátom kell hozzá rendesen szerencse és akkor is inkább az M0 sanszos) szerintem nagyobb esély van ezt elérni egy e2180-al, mint egy kisebbel. Főleg h nem lutri a stepping. És van korai wallos 36 körül akkor jól jön a nagyobb szorzó. Gondolom ilyen 680-720MHz-et meg elmennek a 800as ramok CL4-ben sztem... Mondjuk fel is lehet őket szorozni bár az tényleg nem sokat használ...

    #3881: Ez kicsit off itt, illetve eléggé de azért elmesélem: eddig mindig celeronom volt, nemtudmo nem is értettem annyira (se) hozzá mint ma, de a cerkák (400MHz, 1,3GHz Tualatin, 2,8 Northwood, 2,8 Prescott) után milyen érzés volt a nagy áreső (35-40król 22k-ra) után egy igazi "butítatlan" Athlon 64 tulaja lenni, bár ez kombós asrock deszkába került, amivel amúgy semmi baj. De most: Gigabyte alaplap, e2180 tuningért sikító proci, majd Hyper TX2, Geil Value ramokkal, vhogy jóérzés lesz ien elé leülni, és érdekel h mennyit érezni a 2 magból a mindennapokban, és tudom hogy nincs több teljesítményre szükségem. (Azért nézegettem már az E4xxx szériát, h mi férne bele az árba :B )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák