Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    Topikgazda

    válasz Düsseldorf #2483 üzenetére

    Airfecta elég rugalmasan alakítható, egy videós példa:
    [link]
    Valamint én is két különböző decket szoktam tolni.
    Egyik ladderre, másik challenge-re(ez jó a super bait deckek ellen is)
    Ladderes:
    lava hound, inferno dragon,baby dragon
    miner,arrows,poison,tombstone,guards
    kezdésnek tombstone vagy egy miner az ellenfél tornyához kalapálni kicsit. Lava kezdés semmiképppen, defenzív kezdés, ismerd ki a pakliját, tudd mit kell kiforgatattni, mi ellen kell tudnod védekezni.
    guards jó az elite barbik, mini pekka, lumberjack, sparky stb.. ellen, sőt egy skarmyt is elintéz simán.
    Tombstone a hog ellen(ha nem kiséri fire spirit, de mostanában ez ritka)
    támadáskor lava ki szélre, ahogy hídhoz ér kicsit várj mit rak rá, ne járj úgy hogy baby dragont möggé rakod és rádob egy minion horde-ot amivel leszedi a babyt majd a lava-t is.
    ha lerakja a minion horde-ot akkor jöhet a baby, elintézi, ha glasscannont rak(wizardok pl.) akkor mehet a miner kiiktatni, mire kiiktatja lehet le is szedik a lavat, jó lesz tankolnia miner a lava pups-okat.
    logikus hogy super bait deck ellen a minerrel kell kiiktatni mindig a princesst, arrowst tartogatni a goblin barrel-re. golem,pekka ellen védett állásból inferno dragon(a supportot le kell foglalni hogy ne az infernot támadja, ez nem nehéz feladat)
    challenge-es decknél goblin gang és skarmy kerül be valamint log és arrows van párban(poison nincs),
    illetve ott sokan használnak banditot a lava houndot támadó wizardok kiiktatására.
    Nekem a ladderes szimpi, jól lehet tolni, pörgős, ha nem pakolod ész nélkül a lava houndot, és tudsz taktikusan defenzíven játszani az elején akkor a végén beatdown-os befejezéssel simán fordítasz akár 2 torony minuszból is!

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Új hozzászólás Aktív témák