Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Atapi

    senior tag

    válasz Spirit #5 üzenetére

    Helo.

    Bár nem értek igazán a dologhoz, valamennyit azért hallottam/olvastam a dologrol... A lényege az, hogy docsic szabványon üzemel a rendszer. A sebességek pedig a docsic csomagok sebességére van beállitva. tehát van az ether csomagod, amire a modem ráhuzza a docsic fejlécet, és ugy kering a chello kábelhálozatán belül addig amég kell. Ez viszont a csomagok méterbeli növekedéséhez vezet, ami ha jol emlékszem, valami 7-8% körüli érték. tehát ha a docsoc csomagok sebessége van az adott értékre limitálva, akkor az ether csomagok sebessége ennél kevesebb lesz. Igy csellonál sose fogod tutdni a teljes igért sávszélt felhasználoi oldalrol elérni.
    Ha valamit esetleg rosszul irtam volna, valami hozzáértö talán kijavit majd.
    viszont a téma elfért volna szerintem chello pro és kontrában elsö körben...

    üdv

  • sasa311

    veterán

    válasz Spirit #5 üzenetére

    a ''szar'' adatforgalommérőről inkább annyit, hogy hálózaton belül (pl-. DC-n chellostól) nincs korlát. Én inkább erre gondolnék. Itt a környékünkön úgy korlátoznak le 30/60 gigánál, mint a huzat :P

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Aktív témák