Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #11126 üzenetére

    Namost ezzel az a "probléma", hogy a szolgáltatások között van olyan, hogy AMD External Event Utility, de mintha annó ennek kézire állítása(leállítása) sem orvosolta ezt a jelenséget. Legalábbis így emléxem. Videó lejátszó, ill. akár már jútyúb vidi is, vagy bármi ami használ GPU gyorsítást gondolom kreálni fog ilyen "spam"-eket. :(

    Ha valóban ez a szolgáltatás hozza létre ezeket a bejegyzésket, nem tudom, hogy mennyire biztonságos annak leállítása. Pl. annak sem tudom, hogy mi a jelentősége?! Ha ez, hogy eseménynaplóba hozzon létre ilyen UVD bejegyzéseket, akkor már totál nem értem, hogy miért készítettek erre egy szolgáltatást?! I don't know!

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • kranazoli

    senior tag

    válasz Abu85 #11126 üzenetére

    Most az a szitu ezzel a report-ozgatással Nálam, hogy igaz nem kerülnek az eventlog-ba a régebbi események hanem helyettük olyan bejegyzés, hogy nem tudot log-olni, de erről is készül log. :)

    Ergó olyan, mintha a driver folyamatosan próbálna log-olni, de a report tiltva és ezt log-olja. Faszányos. :(

    Nálatok is keletkeznek log-ok az eseménynaplóban?! AMDKMDAG néven.

    Teljesen friss telepítésű Seven 64 bit; alaplapi chipset; 10.10-es csak driver-el és CCC-s verzió is. Semmilyen progi nem került telepítésre. DirectX 2010 Június-i redist csomag. Realtek chipset driver. Ennnyi. Semmi sallang, Teljesen fapados, de mégis a legfontosabb alkalmazásokkal rendelkező rendszer. (játékokhoz :)

    Az Én logikám szerint ezeknek a log-oknak Nálatok is jelentkezni-e kell(ene), de lenne olyan kedves vki, hogy megnézné az eseménynapló -> rendszer log-jait?!

    Nem értem, hogy miért szemeteli tele a driver az event log-ot. :(

    Semmilyen codec pack (amúgy sem használok).

    1xrűen I don't know...

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

Új hozzászólás Aktív témák