Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamsys

    tag

    válasz 3aTi3 #30 üzenetére

    Üdv!
    Először én is nagyon meglepődtem a dolgon. Aztán amikor láttam hogy gyakorlatilag a meghajtóként való felismerés után is van élet, megnyugodtam. A windows probléma nélkül áthúzza a gépről a képeket, ha pedig a saját szoftvert felrakod, egyéb kényelmi funkciókkal is bővül mindez. Nekem pl nagyon tetszik hogy beállítható, hogy amint rádugod a számítógépre a 610-est, kérdés nélkül átmásolja az új képeket dátum szerinti mappákba rendezve, eredeti fájlnévvel. Ez szerintem kifejezetten hasznos. Ha belegondolunk, semmivel nem körülményesebb mint intézővel/total commanderrel új mappát létrehozni és átmásolgatni a képeket a meghajtóról. Persze ha nem a saját számítógépedről van szó, amire nincs feltelepítve a driver, akkor tényleg okozhat kényelmetlenséget...

    A fogyasztását nem tudom hogy több-e mint az elődöké, mindenesetre 4 elemmel kb 500 fényképet sikerült készítenem (jónéhány közülük vakus volt), bekapcsolt lcd-vel. Szóval a takarékosságára nem lehet panasz.

    De ha már írok, akkor kérdezek is:
    Észrevettem hogy a gép CCD-jén van 1 hibás pixel. Mindegyik képen ugyanott van egy pötty, ami kinyomtatva normál fénykép méretben nem feltűnő ugyan, de engem rettentő módon idegesít, hogy a vadonat új gépem nem tökéletes. Szerintetek a garanciába ez is belefér még? Ha igen, akkor mit tudnak vele csinálni? Kicserélik?

    "And now for something completely different!"

Új hozzászólás Aktív témák