Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz s.bala31 #19359 üzenetére

    Sajnos csak megerősíteni tudlak az ügyben, tudom milyen amikor sz@r vagyok a játékban, most nyomtam egy kört és az voltam :D Agyam kész ettől a melegtől és nem is éreztem a funkyt, szét is daraboltak rendesen.
    Totál nyerhető helyzeteket rontottam el, full mellélőttem reflexből szinte a legtöbb enemynek.

    De mikor fel vagyok pörögve és totál érzem a játékot, mégis anomália hegyek jönnek szembe.. pl. Józsika orrát piszkálva áll egy sarokban, rommá lövöm mire ő megfordul rámnéz miközben pislogva tárazok, hogy ez most mi :F majd kitáraz rajtam de inkább csak körberajzol a skulókkal amiből kettő talál be de az is azonnal leterít és ezek változói. Tegnap is volt hasonló. Nyert helyzet, csak puffog a lőszer emberünk fején, testén de ő pár kattintással leterít. Visszanéztem killcamet, azon én totál mellélövök végig egy pontba mire ő reagálásként negyed tárral kivégzett. Warzone, nem DM...
    A legszebb az mikor én vagyok a kiemelt és vonzom a balhét :D Mindenki rám támad, összes bounty én vagyok, leszállni nem tudok mert a levegőben kilőnek folyamatosan hiába tekergek jobbra balra, nyitom csukom az ernyőt de csak nem érem el puhán a talajt :D Mindegy..ez van :) sokáig lehetne sorolni a furcsaságokat.

    Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Új hozzászólás Aktív témák