Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Csensking #10173 üzenetére

    Ez az, amit a mai napig én sem értek, hogy ami anno jól ki lett találva, azt miért kellett elbaszni? Csak mert nem a mostaniak találták ki, vagy mi? Kész vicc.
    Nem tudom mi a helyzet ezzel a dologgal, de az eddig az értékelésekhez írt plusz hozzászólásokkal mi lesz? Csak mert jó pár helyen nagyon jó lenne, ha meglenne és senki nem írt semmit róla, hogy ez most bug, vagy így marad, vagy mi van.
    A másik bug, vagy éppen hiány, hogy nem lehet még mindig képet csatolni hardveraprón, ami röhej, mert azért át kell menni mondjuk prohardverbe, hogy csatolni tudjak egy képet, ja és az ehhez kapcsolódó hiba pedig, hogy ha már megírtam a szöveget hardveraprón és el is küldtem és ph-n csak szerkeszteni akarom és úgy feltölteni a képet, akkor tele rakja html kódokkal és ha úgy mentem rá, akkor már nem is lesz jó, szóval még egyszer a szöveget is külön szerkesztenem kell.

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz proradeon #10176 üzenetére

    Ez azért nem teljesen olyan, mint ha átállnánk eurora, egyébként meg miért is átláthatóbb? Szerintem pont ellenkezőleg, pl. így az eladónál (persze a vevőnél is) nem tudod, hogy mire kapott mínuszt, hogy most az egész üzletet elcseszte, vagy csak a csomagolást csinálja szarul és akkor érdemes-e szólni rá előtte, vagy ilyesmi, szóval ebből a szempontból pont nem logikusabb, de mindegy.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Parci #10178 üzenetére

    Valahova oda is lett írva, még ha nem is az első hozzászólásba (ami ugye az értékeléssel együtt jár) hanem arra válaszra, csak ugye azok a hozzászólások meg amik válaszra mentek, érdekes mód eltűntek ... :U

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Csensking #10180 üzenetére

    Amúgy ez az, semmi értelme nem volt, ráadásul saját maguknak okoztak vele még plusz munkát, mert ugye az 5/2 értékelésből valamilyen elv alapján 1/1-t kellett csinálni, ami sokszor elég szarul jöhetett ki, plusz akkor ugye az új adatbázis szerkezet stb... jobban inkább nem megyek bele, jó nagy hülyeség volt, ezt mindenki tudja, még ők is, mindegy hogy elismerik-e vagy sem.
    A szöveges rész is mindegy, mert érted most kezdjem el a hozzászólásokat olvasgatni, hogy kiderüljön hogy miért is kapott negatívat, ráadásul nem is biztos hogy beleírta az illető, csak mondjuk egy jót szitkozódott, szóval ökörség volt ez az új rendszer több szempontból is, de mindegy.

    (#10181) Parci: Így van, örülök, hogy egyetértesz, viszont akkor jó lenne, ha csinálnátok is valamit vele.

    (#10182) findajob: Azért ne viccelj már, nehogy már egy régen jól működő alap szolgáltatásért most fizetni kelljen, mármint hogy normálisan működjön.

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Parci #10184 üzenetére

    Egy utolsót ha megengeded:

    Nem úgy kell a problémát eltüntetni, mint régen, hogy elhallgattatod az illetőt aki szóvá teszi, hanem hogy megszünteted a probléma forrását, amiért az illeti szót emel, ez a korszak már elmúlt.
    Tudom egyébként, hogy ezen vagytok, mármint a probléma megoldáson, egyébként még mindig hálás vagyok a munkátokért, de már egy csomó idő eltelt és még gyakorlatilag egy csomó funkció használhatatlan.
    Egyébként lenne egy ötletem is, mivel nem kaptam választ pár bugra (pl. eltűnt értékeléses hozzászólások), mármint hogy javítva lesz-e vagy nem (na igen, erre nehéz volt válaszolni), az összefoglalóban lehetne írni, hogy "ez meg az javítva, illetve tervben, ezt meg azt meg nem szándékozzuk megcsinálni stb." és akkor megspóroltok egy csomó időt magatoknak, meg a usereknek is, köztük pl. nekem is és nem is írok ide az adott "buggal".

    (#10185) gyuri844: Nem a birka magyar vagyok már bocsi, úgy hogy nem fogok minden szart megszokni, meg benyelni (tudom egyébként az oldal használata nem kötelező, ezzel ne jöjjön senki), egyébként meg szólásszabadság van és a véleményem kulturált hangnemben tettem közzé függetlenül attól, hogy ez tetszik-e nekik vagy sem, Szvsz.
    Részemről befejeztem, bocsi és köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    Gyerekek, nem tudom hogy nálam van-e a hiba, vagy változott valami, de ahogy elküldtem most a privát üzenetet, nem tudtam szerkeszteni, pedig az illető nem látta, ezt már két esetben is megfigyeltem. Most ez megint egy bosszantó hiba, vagy kivettétek ezt az 5 perces, vagy ameddig nem látja szerkesztési lehetőséget, legalább is a normál (nem prémium) felhasználóktól?

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Viktor0610 #16200 üzenetére

    Az miért van, hogy üzenet küldésnél azt írja, hogy "Nincs szövege a privát üzenetnek!" azt nem is tudom mennyit írtam, de ha csak egy mondatot írok be, akkor is ezt írja.

    Szerk.: Bocsi, nem válasz akart lenni.

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Viktor0610 #16320 üzenetére

    Itt nem az van kifejezetten, hogy régen minden jobb volt, hanem hogy ami jó volt úgy ahogy, azt miért kellett feltétlen elb@szni.
    Értem én hogy ez a trend mostanában magyarországon, de ez egy hülye trend, nem kellene követni, nem minden jó ami új.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz Parci #16327 üzenetére

    De ha elhangzik, akkor miért nem veszitek figyelembe? Talán el kellene gondolkodni a dolgon, ugyanis nem hiszem, hogy rosszindulatból mondanák az emberek, én legalább is nem abból mondom, néha érdemes lenne a használókra is hallgatni, elvégre nekik csináljátok, legalább is gondolom én, hogy nem magatoknak, szóval a felhasználói véleményekhez kellene igazodni, illetve eleve úgy kellene hozzáállni egy ilyenhez, hogy kiírtok egy szavazást/közvélemény kutatást, mert így egyedül csak a bajt csináljátok magatoknak ezekkel, na de mindegy, csak nem értem miért csodálkoztok még ezen, hogy mindig elhangzik, ha a gyerek is nyúlkál a tűzbe, persze hogy mindig mondja neki az ember, hogy nem szabad kisfiam, persze amíg meg nem unják már a szólogatást, azt majd tanul a saját kárán, vagy nem, na mindegy.

    Egyébként nem konkrétan a mobilos nézetre gondoltam, hanem az asztali nézetnél a
    hozzászólás számozást, annak színezését, zárójelezését és így tovább, tehát ez végképp olyan, amit épp ésszel nem tudok felfogni, hogy minek kellett ehhez hozzányúlni, mert értelme szerintem abszolút nem volt, vagy netán unatkoztok? Mert akkor tudok ajánlani pár hibát javításra, illetve jó néhány fejleszteni valót :DDD
    Ami pedig a mobilos nézetet illeti, ha szabad őszintén fogalmaznom, azt konkrétan leszarom, ugyanis az asztali nézetet használom mobilon is, ami nekem nagyon kényelmes úgy ahogy van és ahogy elnéztem a feltöltött képeket, nem is nagyon szeretném kipróbálni a mobilos nézetet, persze kinek a pap, kinek a papné, én mindenesetre nem vagyok vevő minden hülyeségre, csak azért mert "új", amúgy meg nem látom hogy javult volna a helykihasználtság.

    Ja ami pedig a felkelős dolgot illeti, lehet hogy nem úgy keltek fel, de nem is úgy, hogy: "Na gyerekek, gondoljuk át először normálisan, hogy mit és hogy kellene megváltoztatni, aztán ha ez megvan, szépen lassan vágjunk bele", ez inkább a nem gondoljuk el normálisan, "megcsináljuk", aztán csodálkozunk hogy osztják az ívet kategória.

    Persze mindezt nem bántásból mondtam, ez az igazság, legalább is ez látszik.

    Szerk.: Egyébként nem igaz, hogy az egyszerű enter/üres sor eltűnős (most nem tudom máshogy megfogalmazni) hibát sem sikerült még mindig kijavítani, pedig ez egy bosszantó hiba, az meg se nem bosszantó, se nem hiba, hogy volt a hozzászólás sorszámánál zárójel, meg más volt a szöveg szín.

    [ Szerkesztve ]

  • Alteran-IT

    őstag

    Sziasztok!

    Nem bánnám ha valaki ránézne a rendszerre, ugyanis most bejelentkezve akartam privát üzenetet írni egy adás-vétellel kapcsolatban, azonban az üzenet elküldésénél előjött a bejelentkező felület, mint ha ki lettem volna jelentkezve és nem engedett bejelentkezni. Bezártam az ablakot html kód törléssel (nem akart bezáródni), másoltam a már megírt szöveget, el ne tűnjön, aztán visszaléptem a főoldalra, majd megint be az üzenetekhez és gond nélkül sikerült már elküldeni, a gond csak az, hogy előtte sem voltam kijelentkezve és nem is működött a bejelentkeztetés.

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz lezso6 #20806 üzenetére

    Akkor az analfabéta ;] :DDD :DDD :DDD

    Amúgy tényleg, ez most hiba, hogy a kiemelt hozzászólás alul van? Eddig nekem is felül volt és nem állítottam át az átrendezést.
    Most meg már megint találkoztam ezzel a bejelentkeztetős dologgal, de az a baj, hogy én a sütivel állandóan be vagyok jelentkezve, így igazából nem értem miért jön elő, valami nincs rendben a sütivel, azt sem értem néha random miért dobál ki, valamikor 2-3 nap múlva kell újra bejelentkeznem, de van amikor 2-3 hét is eltelik, szóval érdekes.
    Egyébként nem kell egy óra tétlenség, én vagy 1 perc alatt megírtam a magamét, kb. annyit amennyit most, meg félre léptem közben ellenőrizni valamit, majd visszaléptem a lapra, hogy még hozzáírjak és elküldjem, erre előjött. De összesen nem volt 5-6 perc az egész.
    Régebben kisebb regényeket írtam, sőt volt hogy közben egy fél órára abba is hagytam, mert elkezdtem mást csinálni és utána folytattam, még sem volt ilyen hiba, most meg...

Új hozzászólás Aktív témák