Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz lezso6 #9045 üzenetére

    Leírom, hogy nekem mi a problémám a reszponzívval. Bár lehet számodra ez nem lesz újdonság, mert már belsősként is leírtam.

    1. Túlméretezett minden elem. Telefonon (720p) max kettő sort látok egy hsz-ból fektetve, álló helyzetben meg egy-egy sor max pár szóból áll. De asztalin is túl nagy lett szerintem a hsz-ok kerete. A tartalom (aka szövegtörzs) és a mellé társuló sallang (keretek) arány szerintem nem jó. (Lásd még a mostani Alza reklám az esetek jó részében több helyet foglal el, mint maga a cikk tartalmi része. Tudom, ez más tészta, de a lényege ugyanaz.) Tipikusan mint a burzsuj étteremben az egyfalatnyi kaja a 30 cm-es tányéron.

    2. Hiába használ (szinte) mindenki széles kijelzőt, annak a fele még most is kihasználatlan, bár ez a reszponzívnál kb 40%-ra csökkent. OK, telefonon portré állásban van a kijelző, de asztali gépnél ez a ritkább. A most üresen levő helyen elférne mondjuk az itt szóltam hozzá részleg a kedvencek mellett, ahogy a bal oldalon meg a lapcsalád tagjainak blokkjai is lehetnének így is csoportosítva. Akár választhatóan, akár testreszabhatóan.

    Jelen állapotában a prohardver vs fototrend olyan, mint egy rendes szakmai könyv (történelem esetén pl egy Számvéber könyv) és egy riherongy moslék (Földi Pál és hasonló kutyaütők) egymás mellett. De mondhatnám akár Dörmögő Dömötörnek is. Egy kisebb fontméret növelés valóban belefér a mostanihoz képest, de sikerült átesni a ló túloldalára. Olyan érzést kelt az emberben, hogy ez bizony már nem a szakmai közönségnek szól, hanem az átlagos idetévedőnek. Csak nehogy az legyen a vége, hogy emiatt a szakmai közösség itthagyja az egészet.

    "Így effektíve szinte semmit sem fog változni az alap."

    Bocsáss meg, de ez egyáltalán nem igaz. Teljesen más az egész az arányokat tekintve.

    Egyébként jelenleg nem tudom állítani a listázást Fototrend alatt. Ha átállítom ezt kapom: [object Object] Az meg a másik, hogy Fototrenden bejelentkeztem, erre kijelentkeztetett PH alól.

    Mondjuk egy sima kilépés gomb sem lenne hátrány.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák