Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz tomcsi23 #76431 üzenetére

    Arról most hallani sem akarok. Tegnap baCCtam el életem első TL vá upgradeelhető TF jét. :O
    Van egy hölgy a sulimban, évfolyamtárs, az első csaj aki oda volt értem az erdigi pályafutásom alatt. Szép combok gyönyörű seggig érő szőkésbarna göndör haj, aranyos mosoly, lélegzet elállító szemek. Nem ismertem sehonnan, viszont volt egy csomó közös ismerősünk. Egyszer csak odajött és elkezdtünk dumálni. Ő az egyetlen csaj aki ha közel van hozzám akkor üresbe kapcsol a fejem. Kereste a társaságomat, egyszer még a mostani Szilárd's cave (házunk) előtt is találkoztunk. Tényleg csodás a csaj, annyira hogy el sem hiszem a szitut a mai napig. Tegnap bevillant hogy ha én is kezdeményezek a csaj felé akkor lehetne belőlünk valami. De aztán beugrott hogy én a szöges ellentéte vagyok egy normális embernek, szóval valszeg nem engem keres, és jó eséllyel tönkre tenném a gyönyörű teremtést hodszú távon. Ezt viszont nem szeretném. Meg is írtam neki hogy nem szeretnék tőle semmit, nem akartam leírni ezt az egészet, mert lehet hogy azt hinné hogy kamuzok. Nem válaszolt, én meg kezdtem szarul érezni magam, pedig nem szoktam semmi miatt. Még kajálni sem kajáltam semmit, pedig én vagyok az illusztráció a bélpoklos mellett a kéziszótárban. Most mit csináljak? Tényleg nem akakrok semmit tőle, de megbántani sem szeret ém megint. :(

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák