Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • filo-p

    csendes tag

    válasz _zozo #4728 üzenetére

    Tanulhatnál Széltoló-tól, azért tart itt, és tisztelem is érte, mert képes odafigyelni a másikra.
    A válasz ott lapul Széltoló hsz-ben, amit már elmondtam.
    Hogy ne beszélj hülyeséget, tegyük tisztába, saját termékünk van, amiben partnerek voltak, és nem 2 biztosító standard termékeit "áruljuk", amit bárki elérhetne, ha becsattog a biztosítóba! Nagy különbség ám, főleg költségszerkezetben!
    Tényleg azt állítod, hogy Bnet-es standard UL termékek áthelyezése, mennyiségtől függetlenül ingyenes???
    Hogy értsd, én Veled ellentétben 2 oldalú szerződést is adok erről, és nem a levegőbe beszélek!
    Széltoló és társai, aki itt igazán érdemben tudnak hozzászólni, értik a pénz működését, egy szimpla termék nem állja meg a helyét, hogy beleteszed 2 alapba, és az ott tuti x évig, és lesz vele valami. Ők saját maguknak kezelik, én meg nagyban. ---> Nem ügynökösködök, ami kimerül az értékesítésben, mivel nem szabad UL-t kezeletlenül hagyni.
    Barátom! Érted mi a különbség kettőnk között? Én ezért nem csináltam ám még mínuszt senkinek! Viszont kezeletlen, mínuszos Bnet szerződést már láttam nem keveset!

Aktív témák