Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doris Lune

    tag

    válasz Cleo #100 üzenetére

    Rendben, benne vagyok, ha tudsz segíteni mail-ben, mert amit leírtál, hogy mit kellene csinálni, abból valószínűleg az első lépésnél már megtorpannék kicsit. A továbbiakról már nem is beszélve. Ami egyedül menne ebből, az a párosítás, de ez már a munka vége, meg ez szerintem mindenkinek megy. Van ugyan bluetooth dongle-m, meg hozzá Blue Solei progi, s azzal ment is ez a füles, azt meg is tudtam csinálni, de nagyon belassítja a gépet a Blue Solei, a donglét meg már többször majdnem eltörtem, ötször leesett, kétszer elveszítettem, úgy hozták utánam, szóval inkább ez a beállítás, bevállalom, s utána nyugalom.
    Ha dönteni kell, mindenképpen a sima Skype-ra való beszélgetéshez kellene beállítani, mert erre van szükség elsősorban, ez a legfontosabb. Ez egyszerű, sima egyfüles bluetooth haedset, mert nem dughatom be mindkét fülem, miközben az ügyfelek néznek rám. Az élvezeteket meg majd megoldom máshogy. Főleg, ha mondod, hogy vannak buktatói is a stereo fülesnek.
    A jelenlegi haedsetemmel (SE HBH-600) is fogom tudni használni, vagy újat kell vennem?
    A haedset mindegy, hogy milyen, csak a notebookon való beállítások a mérvadóak?
    Van kikapcsoló a gépen, ki lehet kapcsolni a BT-t és a Wifi sem baj, ha addig ki lesz kapcsolva, mert úgyis a másik gépről e-mailezünk majd.
    No, akkor majd jelentkezz, várom.
    :)

Új hozzászólás Aktív témák