Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    No, akkor egy kicsit terjedelmesebb szösszenet. A csomag maga elég nagy volt, alig fért be a kocsiba, egyébként 22 kg-ot nyomott...

    A GC-02-nél, ha jól emlékszem, elég sokan panaszkodtak az összeszerelésre. Ehhez adtak használati utasítást, nem kellett Youtube videó, se a netről töltögetni user manualt. Ráadásul tényleg pofonegyszerű, egyféle menetes csavarok vannak benne, kétféle hosszúsággal. Az egyikből 4, a másikból nyolc. Megjegyezném, hogy a kartámaszt négy csavar tartja, tehát a két kartámasz az nyolc csavar, így a másik négy lyukba kellett a négy rövidebb...

    Érdekes volt, hogy a keréktartóra (csillag alakú nagy bizbasz) 3 fel volt téve, kettő meg nem. Ezt mondjuk nem értettem miért van. Sőt, három nem leszedhető, kettő meg külön jött, azt úgy kell felpattintani. Ezeken rövidebb is a szivacsvédő. Passz...

    A végeredmény kifejezetten impozáns és kényelmes. A nyilvánvaló előnyeit nem ecsetelem, inkább a hátrányait Nekem kicsit nagy. 75 kg. vagyok (tán egy kicsit több), kétoldalt az ülőfelület oldalsó része, az a 45 fokban döntött rész hozzá sem ér a combomhoz. Ha jól gondolom, annak támasztania kellene a combom külső részét, tehát nem feltétlenül vékony embereknek van kitalálva. Hangsúlyozom, beleülve imádok ilyen módon elveszni, tényleg hatalmasnak tetszik.

    Számomra hiba elsőre, hogy kicsit rövidnek találom a kartámasz tetejét, azt a felületet, amire az alkarom felfekszik. Lehetne kicsit hosszabb, a háttámla felülete felé. És, akárcsak a GC1-nek, ha jól láttam, lehetne párnázott.Mindezen hibák mellett üdvözlöm, hogy fel-le is emelhető, illetve kifelé forgatható a kartámasz része.

    A kartámasz alja, miközben csavaroztam fel akkor vettem észre, hogy sorjás maradt. Csak az egyik és ez is lefelé néz, ahol az ülőfelület aljához csavaroztam. Viszont ezt el lehetett volna tüntetni a gyártás után, ne nekem kelljen csiszolnom. Bár nem tettem meg, úgysem látszik.

    Szóval összességében elmondható, hogy egy olyan széket akartam, ami nem annyira gamer, de nem is irodai. A gamer nekem túl kényelmetlen lett volna, kihúzható combtartóra helyhiány miatt nem lett volna szükségem, így maradt ez a hibrid megoldás. Nagyon jól választottam úgy érzem, éppen azt kaptam, ami tökéletesen kielégíti az igényeimet.

    [ Szerkesztve ]

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák