Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajthabalazs

    senior tag

    válasz torma1981 #10042 üzenetére

    Én nem emlékszem rá, hogy a kiállított termékek alatt, mögött dobozban állnának az adott típus további példányai, hogy ha valaki betéved a "boltba", levegye a polcról, betegye a kosarába és menjen vele a kasszához. Persze fogyóeszközt tartanak, pendrive, memóriakártya, telefontok, kábelek, de LCD TV-t nem fogsz bolti készletről venni.

    (#10048) Pluessm Aci

    mall.hu-ból kinézném, hogy megpróbálnak visszavitt terméket elsütni mégegyszer újnak. Egyszer vásároltam náluk még fiatal koromban, mert amerikai ár alatt tartottak egy elég drága fejhallgatót, de soha többet. A webshop, kommunikáció és az ügyfélszolgálat borzasztó. És persze szlovák számlával érkezett, ami alapvetően nem gond, mert nem akartam elszámolni, de ilyen cégekkel nem üzletelek.

    Asus tablettel kapcsolatban: egyetértek, amelyik terméket nem tudják szállítani 1 napon belül, az nem saját készlet, és az enyém is három napig utazott. Semmi gond nincs azzal, hogy az edigital a forgalmazó készleteit adják tovább, pont ez a lényege a webshopnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák