Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • valakky

    aktív tag

    válasz mpo #39670 üzenetére

    szerintem egyébként csak a classic start menu shell kell win 10 alá, és onnan azért már el lehet igazodni azon is, úgy, hogy felrakosgatja az ember, ami kell neki, meg beállítgatja. aztán onnantól meg tényleg, csak az ikonokra kell kattintani.
    ahányszor enélkül kell használnom valahol win10-et, mindig ideges leszek tőle :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BBéci

    titán

    válasz mpo #39670 üzenetére

    Nem értékeltem túl, mert DELL Latitude E5530 a gép, ami 7 évvel ezelőtt igencsak prémiumnak számított, ahogy a mostani utódja is.
    Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy nem jó a Windows 7! Meséld el, mire nem jó?
    Bármikor, 5 percen belül átállhatok 10-re, rajta van az SSD-n, csak el kellene indítani.
    Szomszédomat nem én hívom informatikusnak, hanem valóban az, egy Európa szerte ismert, stratégiai fontosságú magyar cég rendszergazdája. Ő is mondogatta, hogy váltanom kellene, de szerinte sem vagyok számottevő hátrányban a W7-tel.
    "Miután kiderült, hogy a HDD védelme miatt tiltasz"
    Hatalmas ostobaság ennek kritizálása! Bárki megértheti az eljárásom jogosságát, ha akarja.
    10 perccel ezelőtt észrevettem, hogy egy sorozat évad összes részét tölti valaki. A sávszélesség így rengeteg felé osztódott. Csak egyet hagytam aktívan, a többit szüneteltetem, az az egy 8 MiB/s sebességgel száguld. Eddig ez 20 felé oszlott. Ahogy az aktuális epizód eléri a 100 %-ot, máris engedélyezem a soron következőt. Keletkezett valami hátránya a letöltőnek? NEM!

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Új hozzászólás Aktív témák