Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dkess

    őstag

    válasz lofagi #14878 üzenetére

    A végével kezdeném. Valamit lehet tényleg rosszul írtam, ha az jött le, hogy Nálam a "BR = kempfest". Igaz [korábbi hozzászólásomban írtam, hogy 95% -ban (százalékot nem írtam benne igaz) már görcsbe rándul a kisujjam a bal Shift -en, mert: sprintelve rush -olunk, tankkal/transportal/traktoral/helivel, pontokat foglalunk, széfeket nyitunk és mindenkire rálövünk akit csak találunk. A kemperekre meg rárobbantjuk a házat ahogy van. Eleddig csak 5 squad win - bár azért nem toljuk éjjel-nappal. Ugyanakkor tudom, hogy máshogy lehet hatékonyabb lenne ...

    Két fő dolog amiért ezt gondolom. Az egyik Jackfrags "előélete". Aránylag rendszeresen követem és úgy gondolom ez a láthatóság téma eléggé "be van csípődve" Nála. Különösen úgy, hogy az alapjátékban is le volt már kezelve ez a téma. Ideje lenne elengednie - valamilyen szinten ez is a játék része.

    A másik: EA/Dice szokás szerint ütemesen átlendülnének a ló túloldalára - ezzel felborítva a BR -ben azon kényes egyensúlyi elemeket, melyek jelenleg úgy-ahogy jól működnek. Végig olyan érzésem volt (videót korábban néztem), mintha Jackfrags egy újabb Apex Legends -et akarna világháborús tankokkal. Kösz nem. Nem véletlenül unják már most is sokan azt ...

    Ezt ne egy olyan dologgal kapcsolatban tegyék amivel kapcsolatban ahogy írtam is - nincs jelentősége most. A munkaórákat inkább abba öljék, hogy ne akadjak el a molókban (érdekes módon utolsó patch -ben főleg ilyeneket javítottak, de most akadtam el többször - korábban nem) avagy csináljanak két plussz map -ot az alapjátékban (tudom ez jóval több munka - főleg, ha jót is akarnak).

    És igen (és -el nem kezdünk mondatot) - a BR -ben benne van, hogy 1 kill -el nyerhetsz. Mindegyikben. Már a második helyezett sem kap semmit akárhány kill -el végzett. A cél, hogy utolsónak maradj. Mint a filmben is (Battle Royale - a sok kill -esek ott is kihullottak ...).

  • FollowTheORI

    Topikgazda

    válasz lofagi #14878 üzenetére

    Nekem inkább a sok üresjárat nem tetszik... vagy arra vársz hogy belefuss valami ellenbe... vagy arra hogy véget érjen a kör figyeled a még életben lévő squad társaid. :)

    És tényleg el tudom képzelni hogy ott ahol a squad felét lelövik, ott kilép az egész squad, mert bazi unalmas néha várni. :)

    Persze ez az egész játékmód hibája és beépített velejárója... ilyen szempontból a respawn tényleg jó lenne.

    A többi apróság amit mond igazából szerintem nem fontos, de a sok üresjárat az rendkívül szar.

    Mármint ez az én véleményem persze. :D

    Énis jobb szeretek menni előre, nyilván ha épp nincs szerencsém akkor hamar is halok.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák